Nevěsta 2012 z Ostravy. Místo, šaty...poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky ,plánuji letos v září svatbu a pořád jsem na vážkách kde se vzít a kde mít hostinu... kde sehnat nejlepší šaty :-p atd. máte někdo radu?
Odpovědět
Profilova fotka
@damilinka taky už jsem o něm slyšela,budu muset zajít :-p kde je mají???
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice jaj ti jako psali,jo??? no mazec ,dť já jsem tak zvědavááá :-D
Odpovědět
Jo psali tak fakt nevím jak se svěřovat s dojmy a nikoho nejmenovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice tak mi budeš muset psát do zpráv :-D mě zajímá všeckooo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak co nového u vás? ńáké nové úlovky?
Odpovědět
cekam na vyjadreni pani z aknelu, jestli mi je schopna upect dort podle receptu..pry to zkusi a uvidime...byla jsem prekvapena ochotou..klobouk dolu
Odpovědět
raději nejmenuj
Odpovědět
@syslice no jo,ja zapomnela na Tvoje zkusenosti...snad to projde...kdyz tak jedna pani...no,tezko se ted bude sbirat rady
Odpovědět
já vím
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap jojo ta jedna paní je moooc šikovná! páni co já si jen na ni vymyslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice zvažuju nad těma makaronkama... vrtá mi to hlavou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice jo a jaký si necháváš dělat ten třípatrový dort? jakou náplň a vzhled atd??? a ty dorty zvlášt jedne za 500? dobrá cena... no a dáváte někdo i takzvané děkovné dorty maminkám???
Odpovědět
Článek se načítá
@vrcka no bude celý bílý ten marcipán nápln dávám čokoládovou s karamelovým krémem jo malé 500kč budu dávat ty ovocné a necháme napsat poděkování potom se rozkrojí no makaronky jsou makaronky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@damilinka na oběd jsme měli jako předkrm sýrové kornoutky s šunkovou pěnou, polívku klasiku s knedlíčky, na oběd hraběnčina prsa s opékanými brambory a raut jsme si poskládali z toho jejich výběru a upravili podle sebe - salámové a sýrové mísy, řízečky, špalíčky, guláš, ovoce, kýtu. Chutnalo to výborně všichni si to chválili :-)
Odpovědět
@kacenka1234 a měli jste kolik lidí? My uvažujeme o svíčkové no a jinak na raut chceme taky řízečky, špalíčky, guláš, nějaké ty saláty. Kýtu asi ne. Ty ceny mi příjdou u některých věci šílené, např. 2 ks řízečků 63 kč.
Odpovědět
Ahoj holky, kde máte hostiny? My máme v Edenu a jako spokojenost zatím velká :-) Paní moc ochotná a jako jediná nám poslala ceník se vším i s gramáží, jiné ceníky a kalkulace byli o ničem a jsme spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
Musím doporučit www tečka satyprotebe tečka cz Jsem maximálně spokojena. Vyšli mi vstříc i když jsem si sama objednala špatnou velikost. Nechali si šaty a objednali mi nové :-) Dostala jsem slevový kuponek na spodničku a podvazek k nákupu zdarma. moc milé dámy
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@damilinka na oběd jsme měli 32 lidí a raut byl dělán pro 36 lidí. Svíčková je moje oblíbené jídlo, ale ségra (svědkyně) ji nesnáší tak jsem ji vynechala. :-) u nás se po té kýtě slehla zem hned :-)
Odpovědět
@kacenka1234 kolik měla ta kýta kilo a na kolik vyšla? Nevíš? Jinak moc děkuji za informace:)
Odpovědět
Profilova fotka
@damilinka jej tak to už ani nevím na kolik vyšla, ale byla dost velká, gramáž mají uvedenou v tom jejich jídelním lístku co jsi určitě taky dostala
Odpovědět
Profilova fotka
holky co nového u vásss??? Slavily jste někdo MDŽ ? My měli v práci fofr,takže se to někde slavilo :-D
Odpovědět
@vrcka neslavili:-D ani kytku jsem nedostala...ale to ani loni, ani předloni...nějak to mdž neslavíme.
Odpovědět
Profilova fotka
njn o to je hodně brané jako komunistický svátek :-D
Odpovědět
@vrcka ahojky, dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvam..byla jsem v salonu alicja, pani tam sama rucne sije saty a samozrejme ma i pujcovnu.Zalezi jakou mas postavu ale vyber tam byl super
Odpovědět
@galaxie ahojky, dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvam..byla jsem v salonu alicja, pani tam sama rucne sije saty a samozrejme ma i pujcovnu.Zalezi jakou mas postavu ale vyber tam byl super,Jo a holky jeste zkuste Euromagic, hned u reky, maji tam strasne levne obleky na chlapy
Odpovědět
@vrcka obleky na chlapy v Euromagic doporucuju, neskutecny vyber :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup a kdepak to je??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty tak ňáké nové úlovky??? Já se v úterý chystám do velkoskladu Canea, už se těším jak budu pak vyrábět ;-)
Odpovědět
@vrcka zadej salon slubny alicja a ono ti to vyjede, na strankach najdes adresu, je to blizko namesti
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?