Nevěsta 2012 z Ostravy. Místo, šaty...poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky ,plánuji letos v září svatbu a pořád jsem na vážkách kde se vzít a kde mít hostinu... kde sehnat nejlepší šaty :-p atd. máte někdo radu?
Odpovědět
@anicka_1 Moc děkuji za tip, bohužel na facebooku nejsem. Ale řeknu ségrám, ať na to juknou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, copak jste dostaly na Valentýna??? A slavily jste ho nějak??? :-) a chystáte se na svatební veletrh?
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie no aby ten klídek byl když se pak všude musí hlásit nové příjmení a měnit občanku atd :-| a kam plánujete líbánky? a hned po svatbě?
Odpovědět
@vrcka no jo, vidíš to :-) to zas budou stresy, ale já už občanku měnila tolikrát, že todle už mě asi nevytočí :-D Na líbánky bychom chtěli hned po svatbě - super by bylo vypařit se poamericku... pane jo! A co ty? Jo a k tomu valentýnu - my to neslavíme, ten můj mě občas vezme na večeři jen tak :-) Nepotřebuje k tomu nějaké spešl datum, ale přeci jen mě překvapil malinkatým dárečkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martella ahojky prosímtě ta fotografka míša Bernatíková, kolik si ´učtuje za fotky???? koukala jsem na její fotky a je šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie tak vidíš,že tě překvapil:) no není to hezké? ;-) No můj přítel dodělává letos školu,takže nevím zda už bude moít práci nebo ne,takže jestli budou líbánky uvidíme až na poslední chvíli.Dopředu si netroufám nic plánovat. JJ ty občanky já ji byla měnit zrovna teď bo mi v březnu končí, no a v září můžu na novou. Jak to vlastně je po svatbě? Musí se měnit hned? nebo stačí do týdne? a jak to pak je když jedeš na líbánky? pas atd? když se už po svatbě máš podepisovat novým příjmení... ojej to zas bude něco pro mě :-p
Odpovědět
@vrcka No s těmi doklady je to sranda - o nový OP můžeš zažádat, až máš oddací list (cca do 3 dnů od svatby). Ale dá se cestovat s pasem: ten starý ti bude platit ještě 3 měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie áááha tak to tedy už vííím :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie a ty se vdáváš kdy???a kde???
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka Info máš v mailu a má i hafo fotek na FB, takže můžeš kouknout i tam na fotečky. Má je božské.
Odpovědět
@vrcka Jsem Ti to poslala do IP :-D No jinak fotografa máme - Štěpána Vláčila z Brna. V Opavě/Ostravě už byli zadaní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jémine nestraš,že Ova už he obsazenááááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@martella děkuji mockrát za info
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky byla jste ňáká na svatbením veletrhu? Já byla dneska,ale nic moc :-S
Odpovědět
@vrcka taky tak..bohuzel..jsem cekala vic
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap ano ano:( tak holt musíme hledat na netu...
Odpovědět
@vrcka ja si chtela vybrat a ochutnat cukrarnu a najit kadernici a oboji tam krom jednoho nebylo..des bes...zato prstynku,ktere mame vybrane, habadej :-) jeste,ze je ten internet
Odpovědět
@vrcka @dadulkap Tak to jsem ráda, že jsem tam nešla. Sice jsem tu házela ramena, že tam seženeme prstýnky, ale nakonec jsme se na to vykašlali. Tetka měla v sobotu 40, tak to bychom asi moc nestíhali a v neděli jsem byla úplně kantáre :-)
Odpovědět
@moonie tak to oslava byla urcite lepsi volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap taky si myslým ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap také jsem doufala,že ochutnám ňáké ty cukrářské výrobky ať mám představu,ale nic.... fakt nejvíc těch prstýnků... mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte už některá vybranou cukrárnu na dort a koláčky???
Odpovědět
Ahojte holky zkuste si domluvit ochutnávku do Aknelu za to nic nedáte Já mám zatím kytici a asi šaty v Parisu ted budu řešit prstýnky hodně zdaru :-)
Odpovědět
@vrcka já dnes byla zkoušet v karině-šaty docela pěkné čisté, krásně bílé ale žádné výjimečné..měla jsem tam jeden tip kdyby náhodou ale nedalo mi to a jela jsem do salonu bella-tam jsem natrefila na nádherné šaty ze které mamce i kámošce šly oči kolem..v karině jsem neměla ten správný pocit z těch šatů-nebylo to co jsem chtěla kdežto když jsem zkusila ty šaty z belly tak jsem se málem rozbrečela-ten pocit byl neskutečný..ovšem šaty stojí 15 tisíc..záleží na tom kolik chceš do šatů dát..klasické šaty jsou super v karině ale pokud už chceš fakt něco nevšedního či lepšího tak raději bellu z té jejich nové kolekce-ty starší nedoporučuju-nejsou nic spešl..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nad rozlučkou se svobodou už jste uvažovaly??? Kdy jak atd ??? :-o
Odpovědět
@vrcka dobrá otázka..kdo ji vlastně plánuje?
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap můžou je naplánovat i kamarádky.. ,ale většinou je si je nevěsty plánují samy a přes svědka se zajiš´tují dárky.. já byla loni kamarádce na rozlučce a paráááda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zítra jdu na ochutnávku do Aknelu a jsem zvědavá jak se domluvíme... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dortíky a koláčky z Aknelu moc dobré a pěkné a paní Lenka moc milá a sympatická paní ;-)
Odpovědět
jé tak jsi byla spokojená jo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?