Měl někdo obřad v 11:00 ?

Profilova fotka
Ahojky holky, slečny a paní ☺ Potřebuji radu.... Která z Vás měla nebo bude mít obřad od 11:00 ? Jak jste měly zorganizovaný a rozvržený den, prosím ☺ Vůbec si s tím nevím rady.... Kdy vstát , líčení, kadeřnice, oblékání, vítání hostů, zdobení aut.......... Trochu v tom plavu. Chtěla jsem svatební organizátorku, ale je mi líto jí jen za tohle dávat tolik peněz 😉 Děkuji za odpovědi :-) ;-)
Odpovědět
My měli obřad v 11.30,byla jsem vzhůru už brzo,v 5.30 sprcha,v 6.00 u mých rodičů snídaně a oblékání + líčení,v 7.00 kadeřnice,v 9.00 příjezd hostů na snídani,v 10.00 zdobení aut,těsně před 11.00 odjezd na obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky obřad v 11. Vstávání v 6:30, obstarat psa, snídaně, ranní hygiena, dochystani občerstvení, doladění posledních drobností doma na oslavu. V 8:30 jsem se šla licit, cca od devíti mě svědkyně cesala, cca 9:40 mi přijeli rodiče, oblékli jsme se, dali si panáka a šli jsme pomalu k radnici, kde jsme měli cca 20 minut před obřadem být :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
My máme obřad v 10.30 tzn. Vstávat v 6.15 odjezd na zámek (je od místa kde budu spát autem 10min) tak pojedu po snídani v 7.15. Sraz na zámku s vizazistka a kadeřnici v 7.30. Oblékání do šatů v 9.45. Atd atd.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?