Máte k dispozici text se svatebním poděkováním rodičům?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, nevím si rady. Za týden mám svatbu a vím, že se děkuje rodičům. Chtěla jsem jim poděkovat svými slovy, ale slyšela jsem, že existují i složené texty k této příležitosti. Proto bych se ráda zeptala, zda někdo nemá takový text k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte někdo poděkování rodičům v mluveném slově...jako že proslov?Jen nějaký mustr, čeho se chytnout... děkuji...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme rodičům děkovali ve Svatebních novinách a mají je pečlivě uloženy :-) Pak lehce poděkoval i manžel při proslovu před obědem a myslím že to stačilo - neslyšela jsem stížnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zadne ofiko dekovani neresili, na takove ceremonie nejsme ani jeden. Po svatbe dostali fotoknihu s venovanim a pred svatbou moje mamka dostala vymenou za me a jako podekovani za celou organizaci sadu perel - perlu na krk a nausnicky. Mileho rodice pak meteostanici (jsou to vesnicani jako remen :))
Odpovědět
Profilova fotka
@brindik @venduli my to právě chcem trochu jinak, že bychom to vsadili do obřadu,ale nějak mě nechytá múza a nemůžu nalézt nějaký slušně lehký proslov...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zrovna sedím u počítače a lámu si hlavu s poděkováním. Příteli jsem slíbila, že to napíšu i za něj a řeknu Vám, že je to dost oříšek. Pro své rodiče jsem žádnou inspiraci nakonec nepotřebovala, ale při děkování za výchovu přítele jeho jménem jsem za to byla vážně vděčná :-) Takže díky všem, kteří se o proslovy podělili, moc mi to pomohlo. Nenapadá Vás nějaká písnička - čím více, tím lépe o rodičích, nebo i jednotlivě o maminkách a tatíncích? Zatím jsem objevila Holki - Pro mámu, Tweens - Tak sa neboj mama, Marii Rottrovou - Máma, Michala Davida - Máma a Valčík pro mámu, Říkej mi táto, nenapadne Vás něco dalšího?
Odpovědět
No my chceme děkovat rýmovaně, tak pro budoucí tchýny mám připravenou básničku něco jako: Nesu Vám chleba a vína, za to, že jste mi vychovali syna. A předáme dort maminkám a kytičky... Akorát nevím, co bude říkat budoucí manžel. Nemáte někdo druhou část? :-|
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoj, trošku zaktualizuju téma.. Nenapadá vás nějaký fakt originální dárek pro rodiče. Nechceme děkovné dorty, perníkové srdce jen v nouzi. Naši budou mít týden po naší svatbě výročí. Tak mě napadl třeba pobyt v lázních na víkend, jenomže zas přítelovi rodiče jsou v lázních každý druhý měsíc, tak je by to asi moc "nenadchlo". A aby zas nebylo, že jedni jedou do lázní a druzí dostanou srdce :-D Nějaký gastronomický zážitek, to by se jim určitě líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My dáme rodičům dorty "poděkování za syna/dceru" a u toho bude přiložený takový svitek s ručně napsaným poděkováním, který si schovají, dorty se sní na hostině a navíc svatební dort bude ladit s tím poděkováním rodičů, takže taky estetická záležitost :)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky budeme dávat dorty rodičům.Když se vdávala mamka dávali dort nevěsta mamince ženicha a naopak v pátek den před svatbou,když mamka vezla košili ženichovi a ženich když dovezl střevíce nevěstě.Budeme to taky tak dělat.Myslím že je to hezké a dorty zůstávají již u každého z rodičů doma.V den svatby pak již při poděkování vlastními slovy předáme kytičky a dostaneme požehnání.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak jsem si to tady všechno přečetla a ty dorty budou poděkování rodičům, ale k okamžité konzumaci hostů :-.) a jako trvalý dar dostanou otcové-kvalitní láhve a maminky NĚCO :) a společně ten svitek s poděkováním
Odpovědět
@acacia bože, to je krásný, jen jak jsem to viděla, tak jsem se u toho dojala
Odpovědět
@vivien21 Děkuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A co říkáte na perníková srdce s textem "Děkuji za syna" a "Děkuji za dceru"? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikiwal Jeee, skoda, ze bydlime spolu a kosili bych mu nesla tak k pocitaci @utinkaaa Mame stejny termin :-). Taky nad tim premyslim, bude to trvalejsi a my nejsme na nake fotoknihy a proslovy, tak jen par slovy podekujem a dame jim ta srdicka ( asi aby to bylo osobnejsi necham napsat "dekuji za Ondru" ). Jen nasi jsou rozvedeni, tak komu to dat? Mame? Tatovi?
Odpovědět
Profilova fotka
@hadruska Máš pravdu. "Děkuji za Martínka" by bylo mnohem hezčí a osobnější :-) Asi do toho půjdem. Taky nemáme ty vztahy jednoduché. Naši jsou rozvedeni. Ale s tátou se nevídám, takže tam je to jasné. A přítelovi rodiče jsou taky rozvedeni a na svatbě budou oba. Táta i s novou manželkou. S oběma máme dobré vztahy, takže srdíčko by jsme dali jak mamce tak tátovi :-) A taky jsem řešila, jak to udělat s kytičkama pro maminky. Kromě těch pro naše mamči asi necháme ještě udělat menší pro tátovu manželku. Co myslíš? ;-) JInak na 23. 6. mám objednané sluníčkové počasí, takže doufám, že to i vše ostatní nám oběma vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa Take mam objednane krasne pocasi, obrad bude venku, takze to proste nebude jinak :-) . Myslim, ze kyticka pro tatovu zenu by byla peknym vyjadrenim, ze patri k rodine :-) . Ja zase doufam, ze tatovi dojde, ze tam jeho zenu nechci, nerada bych mu rikala na plnou pusu, co si o te pani myslim...
Odpovědět
@pae ahojky, prosímtě, kde jste si nechali dělat ta perníková srdce? děkuji
Odpovědět
@zuza556 Na Fléru mají krásné, taky tam asi budeme nechat dělat .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Našla jsem tu víno které je ozdobené a na jeho etiketu si můžete nechat udělat co chcete tak mě napadlo napsat tam děkovací text to jim zůstane.Dát každému z rodičů jedno
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
:-) tak my rodičům od toho druhému dáme srdce- to je fakt oěkný nápad a vlastním rodičům dáváme foto s nějakým textem - mi se dost líbí- "dnes jsem nevěsta, zítra manželka, ale navždy budu vaše dcera" + víno s etiketou - datum svatby a inicialy... dekovat vlastnim rodicum budu osobne doma jeste v patek, mam v planu udelat prijemny vecer ...ale partnerovym rodicum to nevim??
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Prosím poraďte..jak to má mít ženich s textem když moje mamka bude mít..dnes jsem nevěsta, zítra budu žena, navždy však zůstanu tvoje dcera. ..má tam mít zítra budu muž (ňák se mi to nezdá) :-|
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
My to máme jednoduché.Rodiče přítele mají v den naší svatby výročí a moji rodiče mají dva dny předem.Tak jim dáme malé kulaté dorty sladěné se svatebním, na kterých budou jejich svatebení fotky na jedlém papíru :-) moc se na to těším.a jinak sama ještě doma před obřadem dám mamince brož, sestře náramek a taťkovi manžetové knoflíčky.Mám velkou potřebu jim poděkovat za výchovu a pomoc při plánování.a sestře za to, že je :-) ale rozhodně je to na každém. U tohoto podle mě tradice nerozhodují!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@saraspilkova Dobrý den, máte prosím ještě poděkování co jste psala svatebčanům? Moc se mi ten nápad líbí :-) Tak jen pro inspiraci. Předem děkuji za ochotu a Váš čas. Hanousková
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
mi jsme se rozhodli že nebudeme dávat dort, bude ho dost na svatbe a kdyz se sni nic nezbyde na pamatku.Tak jsem nechala mamkám udelat hrnečky, na obou je fotka na ktere jsem já a muj budouci muz a nápis na jednom"Dekuji za syna" a na druhem " Dekuji za dceru" . Predávat budeme den predem aby si mamky hrnecek nerozbily , nebo ho nemusely cely vecer hlidat. ☺
Odpovědět
@lucousik 😛Co treba hrnečky jak sem psala o komentar vys.☺
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
My budem dávat svatební talíře od paní Lenky Březinové (na FB i flér) a pak taky poděkování písemné ;-) Právě jsem dodělala texty: Milí rodiče, u příležitosti tohoto významného dne Vám chci poděkovat. Děkuji za trpělivost, kterou jste se mnou měli, děkuji za lásku, se kterou jste mě vychovali. Děkuji za čas, který jste mi věnovali, za péči a za to, jak jste se o mě starali. Děkuji za to, že jsem měl vše, co jsem potřeboval, často i víc. Děkuji za pomoc, a za neviditelná ochranná křídla, která nade mnou držíte. Děkuji za výchovu, která z nás dělá, čím jsme. Děkuji za domov, kam se rád vracím. Zkrátka, za vše Vám patří velké díky! Jsem rád, že Vás mám! Váš syn Jan - upravila jsem si ty klasické přímo na míru, přijde mi to osobnější :-)
Odpovědět
@clear301 Taky talířek budu objednávat :-)
Odpovědět
A já bych jim dala jeden dort dohromady, aby pocítili, že jsme už prostě RODINA :-p
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@clear301 Moc krásný, u nás to ale bude muset asi číst budoucí manžel, protože já bych u toho hned bulela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?