Kuřáci na svatbě. Jak jim naznačit, že se kouří venku?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, mám takový problém, na svatbě jsou někteří kuřáci a někteří ne no a já nevím jak to vyřešit, aby se navzájem obě strany neomezovaly. Jak to těm kuřákům jemně naznačit, že kouřit jen venku ?
Odpovědět
hana.r: ja jsem si taky puvodne myslela, ze se jedna o kuresi maso... :-D :-N 8-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
i já :-D Měly bysme asi psat s diakritikou ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
steakman:mě fakt baví,jak sponzorujete tenhle stát.Nemít konkrétně vás,tak asi tahle společnost krachne :-D :-D Je zvláštní,že státy,které zavedly zákaz kouření ve veřejných prostorách,ještě ekonomicky žijí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Steakman: To si piš ]-( V diskuzi o hospodě v Ostravě a okolí jsem se Tě zastávala, ale to jsem Tě špatně odhadla. Tkže se omlouvám děvčatům, který se do Tebe obuly rovnou, odhadly Tě hned. Jsi prostě namyšlenej sobec, kterej soudí lidi, který vůbec nezná. Znám pár holek, který pěkně dřou a vydělají si za měsíc víc, než je ministerskej plat... Třeba je hana_r příkladem... Jak to můžeš vědět??? A k Tvým názorům o tom, jak ženy na mateřské vysávají SR a své muže se vyjadřovat vůbec nebudu :-D To je natolik ubohý a směšný názor, že mi to nestojí ani za kousilínek nervu ;-) (Btw tady v jedné diskuzi pomlouváš naše "opálené" spoluobčany - a v tom případě zrovna oprávněně, pokud bysme ale chtěly všechny jen vydělávat a nechodit na mateřskou - nemít děti a naši muži by měli stejný názor, jako Ty, tak bude za chvilku menšina z "nás" ;-) A ty máš přece aspoň tře dcery, nebo kolik ne? To Tvoje žena nebyla na mateřské...??)
Odpovědět
Profilova fotka
lllucka: Bod pro Tebe :-D
Odpovědět
llllucka :-D :-D :-D Teda to je síla ... do jakých vod jsem to zase vplul? Kdo tu psal o krachu státní pokladny kdyby kuřáci přestali kouřit?
Odpovědět
Profilova fotka
Steakmane: Neřekla jsem, že na dobročinnost nepřispíváš ;-) Jen, že pokud chceš opravdu tolik přispívat, jak říkáš, jsou na to i lepší způsoby... ;-) A nemusíš mít strach o moje svědomí, k tomuto tématu se vyjadřovat nebudu - kromě toho, že to do téhle diskuze nepatří, tak by to mohlo vyznít jako "vychloubání". Já nepomáhám těm, co to potřebují pro to, abych se s tím potom mohla někde chlubit... :-p
Odpovědět
demagogie - využívání zkreslených zjednodušených argumentů, působících zejména na city a předsudky, k ovlivňování jednotlivců a skupin... - to nepotřebuje komentář...:-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
ivulla Nemusíš mi nic vysvětlovat, srovnej si to sama se sebou. Tvůj problém je v tom, že kuřáctví převádíš na peníze. Češi vůbec rádi převádí všechno na peníze ...
Odpovědět
ivulla Jo a děkuju za ten titul "namyšlenej sobec" protože nechci slavit svatbu své dcery v zapáchajícím lokále nebo na kopě hnoje ... To sem hned veselejší ...
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Steakman: Absolutně nerozumím tomu, jak jsi přišel na to, že kuřáctví převádím na peníze...? =-) To Tys začal vytahovat, jak díky tomu, že kouříš přispíváš do státního rozpočtu a platíš nám tak školu... 8-) A ještě moc nerozumím tomu, jak souvisí to že ženy moc utrácí a plácají koniny s tím, že nechceš, aby Tvá dcera měla svatbu v "zapáchajícím lokále nebo na kopě hnoje"... (to asi nechce nikdo...)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Zadam vsechny diskutujici, aby se vratili k puvodnimu tematu, kterym je "kuraci na svatbe - co s nimi". Dekuji
Odpovědět
Co s kuřáky na svatbě.Doufat,že jsou ohleduplní a nebudou ve vnitřních prostorách kouřit.A protože my tam máme jednoho sobeckého kuřáka,tak to uděláme tak,že se domluvíme s obsluhou,že dotyčného upozorní a kouřit ho tam nenechá.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
daska28 • Dnes v 11:38 Holky nekde toto tém a jsem tak před 4 měsíci zahlídla ale nemohu to najít. Každopádně ja vybyste to vyřešili? Nemíím na terasce jíst a dotoho mi nekdo bude pokuřovat? miriko • Dnes v 11:43 na moje kamarády zabírá, když se nedají na stůl popelníky. Oni pak ví, že musí jít ven na chodbu nebo prostě na vyhrazené místo a problém s tím není ;-) simicak • Dnes v 11:44 Ja to resim normalne,vsem reknu ze se kouri venku a hotovo. ;-) Jsou tam i deti,tanci se tam,tak si myslim,ze to je jasne.My mame ale terasu,tak tam nebude problem.U segry deti nebyli tusim,nebo par,ale stejne vsichni kourili venku a tak i u sestrenky a nikdo nic nerikal,kazdeho to napadlo.Proste kdyz si nekdo bude chtit zakourit ve vnitr,tak ho posli ven lunula • Dnes v 11:46 u nás všichni kuřáci šli auotmaticky si zapálit ven na terasu. a pokud vy to máte někde venku a někdo bude jíst, tak si myslím, že si snad nezapálí. To se nedělá. ferinka • Dnes v 11:49 Na svatbách už nikoho nenapadne si v sále kde si jí a jsou všichni si zapálit nebo poslední 2 roky,kde pracuju se to nestalo a všichni chodí do vedlejších prostor ;-) morusa • Dnes v 11:50 Myslím, že dneska už je úplně normální, že pokud je svatba vevnitř, tak je nekuřácká, bývají tam děti a těhulky, takže kuřáci ,at chodí ven. A sdělila bych jim to přesně takhle. ;-) silente • Dnes v 11:53 Také jsem pro nedat nikam do sálu popelníky a případného hříšníka požádat, aby šel ven k ostatním. Ale myslím, že jim to dojde samo. My máme často různé akce se spoustou lidí a všichni kuřáci berou jako samozřejmost, že jdou ven.
Odpovědět
Profilova fotka
Naši přátelé kouří skoro všichni a tak by se mohlo snadno stát, že zůstanu v sále se dvěma kámoškami,tátou a ostatní budou venku hodinu hulit. I z tohoto důvodu, aby se netříštila zábava máme celou svatbu venku - když počasí dá a ať si každý kouří jak chce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?