Kde sehnat vizazistku a kadeřnice?

Kde mam sehnat kadernici a zároveň vizazistku ktera by mi přijela na misto určené svatby??
Odpovědět
Profilova fotka
Stačí se zeptat tech holek co ti dělají řasy nebo obočí, zároveň bývají i vizazistky a kadeřnice
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova jooo,tak to tě vyvedu z omylu. Chodím hodně let na kosmetiku do salonu kde je několik kadeřnic, nehtařky,kosmetičky,pedikérka a můžu ti říct že ani jedna kosmetička nelíčí. Jediná skvělá která tady byla je právě na mateřské. Takže to bohužel není vždy pravidlo. A dokonce ani o žádné vizážistce neví. Já teď řešila něco obdobnýho.😐 Ale je pravda že tím bych taky začala a zeptala se. Nebo najít přes fb. V nějaké skupině z města kde pocházíš. Nebo kamarádky,Google.
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 moje kosmetička taky nelici, já mluvím o těch co dělají rasy a obočí, nejčastěji tihle lidi dělají vizažistiku
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova ty kosmetičky včetně mojí dělají obočí a řasy. Moje dřív líčila ale říkala mi že jí to nebavilo tak skončila.
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 ajo, tak obočí mi kosmetička taky vytrha a nabarví, ale já chodim na laminaci jinam, a plno holek chodí i na řasy, a ve většině případů to taky není kosmetička
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?