Kde objednám svatební vývazky?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, nevíte někdo kde bych mohla objednat svatební vývazky pro hosty? Už jsem byla na svatebnim shopu na vltava2000 atd. nevíte ještě o nějakých stránkách se svatební dekorací? díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky zacala sem delat vyvazky uz jich mam asi 30 ale ted mi mama rekla ze jsou asi hodne velke.. no tak nevim.. sice jeste nevime zda mirtu nebo karafiatky ale i tak nevim zda sem se do toho nepustila az moc rychle.. priteli se sice libi rika ze jsou krasny no ale tak nevim nevim... zase nechci uplne ty male aby to vubec drzelo a bylo trosku videt aji na fotkach... mrknete mi do albicka mam je tam nafocene
Odpovědět
Profilova fotka
luciebx, aůe zase jsou z tenké stužky, když ještě chcete dávat větvičku, já myslím, že to až tak veliké nebude. Já jsme dělala taky větší, ale já chtěla bez myrty, tak jsme měla i z širší stužky, než máš Ty. Chce to vyzkoušet třeba k větvičce ze zimostrázu nebi ze zimolezu nebo přímo k myrtě. Podle toho, co budete mít ;-) . A kdyžtak je někomu prodáš, do svatby máš ještě dost času si udělat nové ;-) .
Odpovědět
Já jsem pracně vyráběla vývazky, pro rodiče a svědky zdobnější, pro svatebčany jednoduché. Den předem jsem k nim ještě připínala myrtu. A dopadlo to tak, že nikdo neměl čas je rozdávat, byly v krabici v kuchyni a každý jak přišel, tak si vzal vývazek, který mu padl pod ruku, někdo si nevzal vůbec. Nevím, myslím, že je to zbytečné. Dneska bych se s tím už asi nepatlala.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak sem vcera ty vyvazky konecne dodelala mam jich 85 a to musi stacit jako svedkyne a maminka a tata budou mit neco vetsiho co necham koupit... je fakt ze mam maly a uzsi stuzku jen 7 mm ale podle me to bohate staci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A čim je lepíte? nebo sešíváte?? já si troufla jen na jeden, podle uveřejněneho navodu tady na strankach a přijde mi velkej a ještě jsem byla cela zalepena , tak nevim jestli nejni lepší je objednat.
Odpovědět
berenika: Přimlouvám se za šití vývazků, dneska už se sice lepí skoro cokoliv, ale může to pak být upatlané od lepidla. A pár stehů v ruce zvládne každá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem celý den proležela v horečkách a tak jsem si vzala do postele dvě stužky, nůžky a jehlu s nití. Mám asi 13 vývazků. První tři šly krkolomně, ale zbytek už je jak sériová výroba. určitě bych to sešívala, stačí malý křížek a vývazek drží. Lepit budu až kytičku do středu (ty mi jestě nedorazily). Věřím, že kdyby mi byo dobře, mám jich za dnešek snad sto :-)) jen co se vzmůžu, nafotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nahodila narychlo foto vývazku, jela jsem podle návodu z tohoto webu :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Můžu se Vás zeptat, zda dát vývazky i hudbě? Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, zda jsou potřeba vývazky v mém případě? Jestli se to hodí nebo sluší, nevím jaký je přesný účel vývazků. Máme malou svatbu - obřad na neobvyklém místě (venku v přírodě na kopci), kde se nemůžeme určitě střetnout s žádnou jinou svatbou. Poté všichni pojedou domů a večer bude grilovačka u nás na zahradě.
Odpovědět
Článek se načítá
@maikyp Hudbě bych nedávala, dala bych jenom těm, co jedou ve svatební koloně, ti co se ti sejdou doma, tedy příbuzní a svědci...
Odpovědět
@smallinka Myslím, že vývazky nejsou za účelem rozlišení, kdo ke které svatbě patří, ale že patříte všichni k sobě, takové sjednocení. Navíc myrta znamená trvanlivost vztahu, štěstí nebo tak něco a na to, kde se svatba koná si myslím to vliv nemá... Ale dneska už si to každý zařizuje podle svých představ a ne podle zvyků, takže si to udělej podle toho, jak se to líbí vám
Odpovědět
My dávali vývazky jen těm, co byli pozvaní na oběd - sešli se u nás doma, ale kamarádka dávala před obřadem vývazky všem a to se mi moc líbilo :) Je to takové sváteční ;-)
Odpovědět
no právě asi to je sváteční, asi je nakonec udělám :-)
Odpovědět
@beruskaas Díky za vysvětlení :-)) asi je udělám už kvůli rodině, aby to byla opravdová svatba a kdo chce tak si myrtu vezme i na grilovačku :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj, kolik vývazků si necháte dělat/vyrábíte? Úplně pro všechny, nebo jen určitý počet? Je hloupé, když nebudou mít vývazek všichni? díky :-)
Odpovědět
@ya ahoj, vývazek by měl mít každý svatebčan a většinou pro rodiče a svědky jsou vývazky trochu bohatší :-)
Odpovědět
nějak se v tom neorientuji:( Máme 50ks vývazku, těch obyčejných malých. Ty velké vývazky se tedy dávají komu?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jak píše pusak svědkům a rodičům .... ale nesmí je rozdávat popletové, jak u nás - já řekla pro rodiče a svědky a na fotkách teď vidím, že jeden měl brácha, jeden babina s dědou a manželova strana nic, tchán teda ani nepřišel, ale i tak mě to teď mrzí, že to rozdali blbě :-|
Odpovědět
@evly ok:D díky za tip, to si ohlídám a asi to radši i někam napíšu:D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Nevíte, kde sehnat takovéto vývazky? (ty velké ne).
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste se kouknout na fler.cz a tam když napíšete nějaké šikovné slečně/paní, tak nebude problém :-) A kdyby jste nechtěla úplně přesně stejné, tak se koukněte na Zero. http://eshop.zero.cz/cz/menu/4815/sor...
Odpovědět
Tahle paní Vám je beztak udělá http://www.beremese.cz/catalog/vendor... a na fleru je tady http://www.fler.cz/maslickajarmilka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli máte čas a jste trošku zručná, doporučuji vyrobit. Tyto jsou hodně jednoduché, a cenově to vyjde o hodně levněji vyrobit, taky si je dělám sama :-) http://www.beremese.cz/blog/anetha/co...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?