Kadernice a vizazistka 1.7.2017 Mlada Boleslav a nejblizsi okoli

Prosim najde se jeste nekdo slusny.. Mela jsem domluvenou kadernici,ale ta momentalne nekomunikuje,tak bych byla moc ve stresu,jestli vubec nude mit cas me ucesat :-D diky za nabidky nebo za typy
Odpovědět
Profilova fotka
@monicskaa11 Snad to není ta naše. Také máme domluvenou kadeřnici v MB na 1. 7. 2017. 😃 Bohužel jsem z Prahy, tak neporadím, ale budu držet pěsti.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Mončo, Tento termín 1.7.2017 mám zatim jeśtě volný, tak Vás rada učešu i nalíčím☺️. Dokonce jsem i kousek od Vás- z Mělníka, takźe Vaśim směrem jezdím líčit častěji 😊. Navíc mám v Mělníku obchůdek LA DEKOR, kde vyrábíme a prodáváme svatební dekorace a doplňky pro nevěsty a svým nevěstám dávám slevu 10%. Podívejte se sem na stránky a na facebook- ten vic aktualizuji a v případě zájmu se budu těšit na odpověď (pište raději dřív než dýl- termíny se celkem rychle plní☺️) Hezký den, Alice LA DEKOR
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to jste Vy Mončo, kdybych to věděla, tak Vám znovu neposílám nabídku, když chcete někoho přímo z Mladé Boleslavi. Zprávu bohužel smazat nemůžu, tak se omlouvám za "spam", ale třeba se nakonec někomu jinému bude líbit a hodit☺️. Hezký den a hodně štěstí, Alice LA DEKOR
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?