Menu Forum

Kadernice a vizazistka 1.7.2017 Mlada Boleslav a nejblizsi okoli

18. dub 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
monicskaa11
1
Registrovala se 18. října 2016 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 1. července 2017
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
monicskaa11
1
Registrovala se 18. října 2016 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 1. července 2017
    Region Mladá Boleslav
 Prosim najde se jeste nekdo slusny.. Mela jsem domluvenou kadernici,ale ta momentalne nekomunikuje,tak bych byla moc ve stresu,jestli vubec nude mit cas me ucesat emoticon diky za nabidky nebo za typy
18. dub 2017 v 15:13  •  Svatba byla v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
teate
71
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 128 příspěvků a 1 inzerát. Má 11 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
teate
71
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 128 příspěvků a 1 inzerát. Má 11 přátel. Region Praha.
 @monicskaa11 Snad to není ta naše. Také máme domluvenou kadeřnici v MB na 1. 7. 2017. 😃 Bohužel jsem z Prahy, tak neporadím, ale budu držet pěsti.
18. dub 2017 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (31 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

Svatební obchod - Region Mělník
6
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (31 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

6
 Dobrý den, Mončo,
Tento termín 1.7.2017 mám zatim jeśtě volný, tak Vás rada učešu i nalíčím☺️. Dokonce jsem i kousek od Vás- z Mělníka, takźe Vaśim směrem jezdím líčit častěji 😊.
Navíc mám v Mělníku obchůdek LA DEKOR, kde vyrábíme a prodáváme svatební dekorace a doplňky pro nevěsty a svým nevěstám dávám slevu 10%. Podívejte se sem na stránky a na facebook- ten vic aktualizuji a v případě zájmu se budu těšit na odpověď (pište raději dřív než dýl- termíny se celkem rychle plní☺️)
Hezký den,
Alice LA DEKOR
18. dub 2017 v 19:43  •  www.facebook.com/ladekor.melnik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (31 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (31 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

6
 Aha, to jste Vy Mončo, kdybych to věděla, tak Vám znovu neposílám nabídku, když chcete někoho přímo z Mladé Boleslavi. Zprávu bohužel smazat nemůžu, tak se omlouvám za "spam", ale třeba se nakonec někomu jinému bude líbit a hodit☺️.
Hezký den a hodně štěstí,
Alice LA DEKOR
18. dub 2017 v 19:48  •  www.facebook.com/ladekor.melnik  • Odpověz  •  To se mi líbí