Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
@moonie No přesně - já ho přímo zbožňuju!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tatarák zbožnujuuuuu, uáááá se uslintám asi :-D
Odpovědět
@lamorgaine Jojo, uslintáš - až zjistíš, že ta kravka měla BSE ;-) Já se náhodou těším domů na tu zapečenou zeleninku. Mňááám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie tak je to správně ;-)
Odpovědět
@kitinka76 :-D Akorát jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Čau ženy...tak zase jenom rychlý průlet...zhešila jsem, a zítra si tedy dám opět k obědu tu ňaminku - těstoviny se sojovkou 8-( Ale koupila jsem si ty silikonový formičky na lízátka z Tchiba, tak jsem zvědavá jak mi to půjde :-) @spring82 Jinak zdravím novou spolubojovnici s tuky a sádlem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova já zhřeším příští týden, ale to už bude po detoxu, dám si zase stejkanec mňám :)
Odpovědět
@lamorgaine se máš...mě už teď je smutno při představě, co budu zítra obědvat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak ty těstoviny mě nevadí, s tou sojovkou se dají, ale ta tráva dneska byla fakt luxusní. Ani mi neva to tofu,ale ty listy. Připadala jsem si jak Tačúd :-S
Odpovědět
Článek se načítá
@pupickova Těší mě taky :-)
Odpovědět
@lamorgaine nestráááš! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova nestraším :), ale mám pro tebe dobrou zprávu, zase jsem po včerejšku splaskla :)
Odpovědět
@lamorgaine Hmmm a já blbec... ]-( Jen tak mezi námi děvčaty, nebyl Tačúd žába? :-) Já jenom že jinak teda úplně přesně nevím, jak jsi se cítila?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Děvče rozmilé, ano Tačúd byl žaba, ale můj drahý měl želvu a říkal jí Tačúd, takže jako tenhle Tačúd jsem si připadala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo a ještě, co s tebou udělala dnešní snídaně? Jestlis jí teda měla :)
Odpovědět
@lamorgaine snídaně luxusní! :-) Mě teplý kompoty vždycky chutnaly...akorát je to opruz si to připravovat ráno. Hmm tak mi v Tačúdech prosím tě nedělej bordel! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no to mi povidej, já kvůli tomu vstávala už v 6 :-S , takže jsem celý den jedlá. Kde máš Pupíka?
Odpovědět
Tak, zbývající babulenky, mějte se kváfně a úvafně :-) A ať vás zítra neodfoukne vichr, co se k nám řítí =-) Přeci jen jsme den ode lehčí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lamorgaine co to je??? Copak jsi psala tak strašný, že jsi byla smazaná? :-o No já teda nevstávala :-D Pupík byl naložit na příští týden, a už se řítí zase domů :-)
Odpovědět
No výborně, člověk tu týden není a hned je půlka diskuze v čudu! teda holky, co jste tu vyváděly??? :-O Zase umřu blbá a tlustá, když se nedočtu ty vaše rady a návody! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zkuste se prosím držet původního tématu a neodbočovat od něj ;-) Neradi mažeme příspěvky, ale jakmile se ubírají někam, co je už na IP nebo na soukromé téma, nemáme jinou možnost - díky moc :) J*
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova a tačúd tu zůstal :), napsala jsem moonie pa pa :) a to jsme si tu o tom psaly, no to je mazec. někdo nás normálně nabonzoval :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyska A nešly by ty naše příspěvky nějak přesunout, když založím novou diskuzi na volné téma? prosím prosím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Založte si kdyžtak teda soukromou skupinku, protože přesouvat příspěvky nelze a není bohužel ani možné z veřejné diskuze udělat soukromou...J*
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyska a kde prosím tě najdu nějaký návod jak založit soukromou skupinku? Děkují
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Najedeš si na fórum, tam klikneš na soukromé skupiny. Založíš si soukromou skupinu s názvem, který chceš, přidáš nicky lidí, se kterýma v ní chceš být a poté můžeš v té skupině zakládat otázky a diskuze :) J*
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?