Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 tos vystihla úplně přesně... a jak pracuje s těma housenkama, tak se jim chce podobat :-D
Odpovědět
@spring82 65 kg na osobu, to jde, ne ? ;-) Kdyz dame kazde dole tech pet tak 60 kg je PARADA
Odpovědět
@lamorgaine Aby zapadla do kolektivu (housenciho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 právě :-D
Odpovědět
@lamorgaine Ja driv mohla pracovat v prasecaku a taky bych tam do toho kolektivu zapadla, ale uz je to bohudiky lepsi ;-) Ted bych mohla pracovat u koz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine tak housenkám se podobat nechcu, kdybys viděla Spodopteru v 6. instaru (před kuklením), jak je vyžraná a tlustá, fujtajbl :-D :-D :-D @valerie27 et al helejte, 65kg, to je taková úplně normální dopře stavěná dospělá baba, takže sme taky úúúúplně v pohodě a hubnoutí netřeba :-D
Odpovědět
@mon_88017 Nooo my to přežijeme :-D jednou jsi sluníčková tak šup sem s anorektickými údaji :-D
Odpovědět
@spring82 Piš si: výška 162, váha 56.1, prsa 86, pas 68, boky 94 (ano, malé prsa, velká prdel) @mon_88017 Mě to zajímá. Ať máme nějaké měřítko...
Odpovědět
@valerie27 No jasný.....jestli já se dostanu pod 60 tak..........tak fakt nevím co udělám :-D
Odpovědět
@moonie Já chci tvůj pas!!!!
Odpovědět
@spring82 Neco fajnovickovaneho urcite, protoze si clovek zaslouzi nejakou paradnickovanou odmenicku, no ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci pas jako má @moonie!!! :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@spring82 to nejsou anorektický údaje, to sou údaje trpajzličí a to je rodíl, na trpajzlika sem tlustá dost ;-) @moonie takže 150cm, 42 kg, 82-59-83, kostra mohutná, dobře osvalená, somatotyp mezomorfní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 v leséé, v leséé na jehličí, konná se svatba trpasličí ;-)
Odpovědět
@spring82 @kitinka76 A já jako má mon!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 hm to já taky, ale to mám ještě co dělat teda a moní pas by byl ještě lepčejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 seš jako náš údržbář, ten mi vždycky zpívá "hej hou hej hou, už trpaslící dou" :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@mon_88017 Co je malé, to je milé. A když se to nepovede, aspoň toho není moc!
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie a nesmí se to moc mačkat, aby to nechcíplo :-D
Odpovědět
O cem je ted rec slunicka nejslunickovatejsi? Ja se po tom obede nejak nechytam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jojo, tohle pořekadlo znám...eštěže sem tak sluníčková, bájíčková a prímová :-D :-D :-D jo a bych potěšila já vás, slyšela jsem že DOBRÉHO ČLOVĚKA MÁ BÝT HODNĚ ;-) :-D
Odpovědět
@valerie27 Že je @mon_88017 povedená prďola :-D
Odpovědět
Ja budu mit radsi devcatka velke srdce nez velkou prdel.....
Odpovědět
@moonie Vsechny jsou tu povedene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé přišel mi čokoládový olej do koupele, už aby byl večer, se naložím jak sardinka :-D
Odpovědět
@lamorgaine A ne ze pak tu vodu z vany budes upijet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 jsem přesně tušila, že to někdo napíše :)
Odpovědět
@lamorgaine Jsem to chtěla napsat já, ale jsem moc pomalá. @valerie27 :-p
Odpovědět
@lamorgaine No vidis....ty jo, se muzes zivit jako jasnovidka :-D
Odpovědět
@mon_88017 Ty vole....teda vlastně, ty sluníčkovatá jsem chtěla říct :-D to jse skvělá hláška - to si budu pamatovat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?