Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
@valerie27 Já ve třetí :-D
Odpovědět
Ja mela dlouha leta 67 kg, pak jsme se poznali, zacali spolu bydlet a 70 kg bylo na svete...pak jsem "zhubla" na 68. No, a v zari jsem sla diky zdravotnim problemum do sebe, zhubla jsem na 58 kg ale ted uz zase nato prdim a mam 60 kg. Takze chci strasne moc zhubnout jeste tech 5 kg a udrzet to
Odpovědět
@valerie27 Holky, jedu do Prahy na jednání, tak až se navrátím, tak nějakou sluníčkovou tabulku vymyslím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 tak hezky dojeď :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla hrozně suché děcko. Nic jsem nejedla!! Ve třetí třídě jsem měla tak 20 kilo :-D :-D
Odpovědět
@spring82 Super...v Praze je zamraceno a asi bude prset, tak nam sem privez trosku slunicka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 jo jo já taky, šla jsem kvůli hubenosti i o rok dýl do školy, prý bych neunesla tašku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine no vidíš, jak jsme se hezky spravily :-D :-D
Odpovědět
Ja to mam naopak...ja byla vzdycky poradna holka a cim jsem starsi tim jsem hubenejsi. Nooo, lepsi nez kdyby to bylo obracene ;-)
Odpovědět
@valerie27 Holka, já vám to tam osluníčkuju, že uvidíte :-D
Odpovědět
@spring82 Tak to se teda tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 viď? A ani to nebolelo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@valerie27 A u mě to bylo ve vlnách. Jak jsem šla do první třídy, byla jsem hubeňoučká a pak byl ze mě buřtík. Ale v devítce už jsem byla zas hubená. V prváku na gymplu jsem přibrala na 70kg, ale ve čtvrťáku zas 55kg. V prváku na výšce jsem přibrala na těch 68kg, ale v páťáku už jsem měla zas 55kg. Nastoupila jsem do první práce, přibrala jsem, pak zhubla, minulý rok do druhé práce - přibrala na 63 a včil hubnu. Nejsem já divná???
Odpovědět
@moonie Neee ,jsi uplne normalni, nase slunickova moonie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie no taky hezký :) ale tak hlavně žes to teď dala dolu :)
Odpovědět
@valerie27 Psala jsi tu někde svoje sluníčkový míry? :-) já to nemůžu dohledááááááááát :-D
Odpovědět
@spring82 Jelikoz nemam krejcovsky metr a teprve o vikendu si ho poridim tak ani zatim nejsou me slunickove miry na svete. Jinak jenom 168/60 (zatim)
Odpovědět
@valerie27 A hubnout chceš jako co? :-D
Odpovědět
@kitinka76 kitinkoooo kolik že ty vážíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 dnes ráno 70,4 kg
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jseš, ale tak nějak sluníčkově :-D :-D
Odpovědět
@kitinka76 @valerie27 @lamorgaine Zatím tam mám nás 4 a máme dohromady 260kg :-N Kdo chce ještě nahlásit míry a váhu? :-) Co @moonie? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 no hezký :-D
Odpovědět
@spring82 Měřím 162cm, vážím 56,1. Prsa, pas, boky dodám, ale musím se jít změřit na záchod, aby si kolegové nemysleli, že mi už hrabe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
člověk tu chvíli neni a co se hnedka nedozví :-D @spring82 já se ti klidně naklásim, ale budu vám to kazit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kolegyně je podlá potvora, přivezla z vejletu z Bruselu krabici pralinek.....kdo by odolal, dyž sou tak dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 ty mlč !!! :-D
Odpovědět
@spring82 Potrebuju dat dolu pet kilo ;-) A doufam ze mi splasknou moje holky at se vejdou pekne do satu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine rozkaz pane generále :-D
Odpovědět
@mon_88017 Ty muzes klidne snist celou krabici tech pralinek a nic to s tebou neudela ;-) Jeste pul kila zhubnes urcite :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?