Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
@kitinka76 mon se přiznala, že je ve skutečnosti Kelišová, tak buď ráda, že tu ještě nedopsala, že tě viděla s Vencou Konopníkem uhánět na jeho pinckovi k rybníku.
Odpovědět
@valerie27 Já vím, já vím... Já mám jen dlouhé vedení a potřebuju tlusté brýle :-D
Odpovědět
@moonie Cože???? No tak to ti teda opravdu mnohokrát děkuju!!!!! :-D Ale motivace to je ukrutná....takže výslech začíná: Jak se ti to podařilo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie to je fantastický :-) šikula
Odpovědět
Profilova fotka
tady je to samé malé pivo!!! Je tu i někdo normálního vzrůstu??? :-D
Odpovědět
Já už to tu psala v jednom příspěvku, ale myslím, že v tomto fóru by to ani gugl nenašel :-D Chodíme už asi tři roky s mým snoubencem denně z domu cca 4km na vlak do práce a pak zpátky z práce - přes pole, louky, lesy. Prostě taková ranní procházka, protože máme sedavé zaměstnání, ale tou chůzí jsem nehubla, jen si držela váhu. Předminulou zimu jsem měla celkem dobrou postavu, protože jsme tu trasu jezdili na běžkách (cca půl hoďky). Ale letos nic moc :-( Avšak přišly ty kruté mrazy, tak jsme místo chůze běhávali. Takže ráno běh 30 min, odpoledne běh 30 min, do toho ještě našemu pejsanovi začly slábnout nohy, tak jsme ji začli více prohánět (opravdu to zabírá - dnes běhá jak mladica), takže dalších 30 minut běhu :-D Tak to máš denně 1,5 hod sportu :-)
Odpovědět
@kitinka76 A kolik měříš ty, ha? :-D
Odpovědět
@moonie Ježiši marja, to je strašný! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie náhodou jsem sluníčko nejsluníčkovatější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jsem to psala včera 170 cm :-p
Odpovědět
@spring82 :-D Pro mě to bylo příjemné hubnutí. Neběhali jsme tak, že bych se moc zadýchávala. Prostě jen tak na kondičku (a abychom stihli vlak). No a teď v březnu mě hodně motivovaly tady děvuchy zdravou stravou. Takže už běháme jenom s pejsanem + procházky ráno do práce a večer z práce + kvalitní papůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ženy jsem zde :) všechny zdravím, dobré ráno paňmámo :-D Takže moje míry : výška 168 váha 66 prsa 99 břicho 93 (ještě po malym, ale už je 15cm dole :) tak ještě aspoň 20 :-D) boky 99 stehno 57 cíl dolů ještě 10kilo a aspoň 10 cm zadek, prsa můžou zůstat :)
Odpovědět
Článek se načítá
@kitinka76 Tse, jen sedm centimetrů. Tě ještě do svatbu přerostu :-p
Odpovědět
@lamorgaine Tyjo, když mě právě prsa vždycky hubnou první :-D Ženy já nám vyrobím nějakou tabulku, ať máme pěkně přehled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie to by tě museli píchnout do voňavoučkého hnoječku a každý den vydatně zalívinkat ;-)
Odpovědět
Jak nám příznaky odhalují co v těle chybí. Podívejte se je zajímavé ... Po dosažení určitého věku, máme téměř všechny z těchto příznaků, způsobených nedostatkem potravin uvedených zde: 1. Obtížnost Hubnutí Co chybí: esenciální mastné kyseliny a vitamíny. Kde získat: lněné semena, mrkev a losos - mimo specifických doplňků. 2. Zadržování tekutin v těle Co chybí: ve skutečnosti je to nerovnováha mezi draslíkem, fosforem a sodíkem. Kde získat: kokos, olivy, broskve, švestky, fíky, mandle, vlašské ořechy, špenát, koriandr, lněné semínko a doplňky. 3. Sladké nutkání Co chybí: nedosatatek chromu. Kde získat: celá zrna, ořechy, zrní, banán, špenát, mrkev + doplňky ... 4. Křeče, bolesti hlavy Co chybí: draslík a hořčík Kde získat: banány, ječmen, kukuřice, mango, broskve, třešně, pomeranče a vody. 5. Střevní potíže, plyn, břišní nadýmání Co chybí: živé Lactobacilly Kde získat: zakysaná smetana, jogurt, miso, a jako Yakult .. 6. Špatná paměť Co chybí : acetyl cholin, inositol. Kde získat: sojový lecitin, vaječný žloutek + doplňky. 7. Hypotyreóza (způsobuje zvýšení tělesné hmotnosti bez zjevného důvodu) Co chybí : jód. Kde získat: mořské řasy, mrkev, olej, hrušky, ananas, mořské ryby a mořské soli. 8 .. Lámavé vlasy a slabé nehty Co chybí : kolagen. Kde získat: ryby, vejce, libové maso, želatina + doplňky. 9. Slabost, malátnost, nevolnost Co chybí : vitamíny A, C, E a železo. Kde získat: zelenina, ovoce, libové maso a doplňky. 10. Vysoký obsah Cholesterolu a triglyceridů Co chybí : Omega 3 a 6. Kde získat: sardinky, losos, avokádo, olivový olej 11. Sklíčenosti, apatie, smutek, zlost, nespokojenost, deprese, Přání smrti Co chybí : Peníze, můj synu, peníze! Kde získat: Kdybych věděl, neměl bych všechny tyto příznaky ....
Odpovědět
@kitinka76 Tak já to zkusím :-) Budu si sice smrdět, ale budu vyšší než ty :-p @valerie27 Ten bod 11 je mega :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 ta jedenáctka na mě sedí :-D
Odpovědět
V jedenactce jsme se poznaly asi vsechny, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine k tomu detoxu. Já strááááášně nerada piju vodu :-S můžu ju nahradit čajem - neslazeným - roibos, zelený, bylinky???
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 :-D :-D :-D
Odpovědět
@evka2011 Zapomněla jsem poděkovat :-) Děkujiiii. A dokonce už i ten můj si všiml, že už na mě neumí nahmatat prso pod kolenem :-D
Odpovědět
@moonie Tak to je dobry, ha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 ani když si do ní dáš citron? Já ji taky nemám ráda, vůbec jako dokopat se pít je u mě tragedie, ale musím. nepiju studenou vodu, vždycky si ji naředím, aby byla aspoň vlažná a je to mnohem lepší. A piju jí ted s citronem, kupuju v DM 100% bio vymčkanej citron :)
Odpovědět
@kitinka76 zapomnela jsi ale @lamorgaine napsat, ze si do caje vzdycky davas pet kostek cukru a frtana rumu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 já mám 173, heč, taková menší rozhledna
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 Tak s tím já počítám, že půjdou ještě dolu, ale snad ne dolu jako dolu ale dolu jako dolu :-D. Nejhorší děvčata je, že u všech těch mír mám už minimálně 10cm dole, přes břicho dokonce15, ale ještě pořád je to máááááálo :(
Odpovědět
@evka2011 Aspon nam tu trosku vylepsis vysokostni prumer ;-)
Odpovědět
@lamorgaine Jak malo? Jsou to SUPER vysledky, udelala jsi ohromnou praci a musis byt na sebe moooc hrda, sikulka jsi
Odpovědět
@valerie27 A ty máš taky nějak 175cm, nepletu se? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?