Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 ještě mě tak napadlo, že s tím průjmem by to sice nebylo vidět, alesměla by sis někde dřepnout, to by se pak ukázalo v celé kráse :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 jo, buď ráda, že jsou holky jaký jsou :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine To by byla panecku podivana, ze ? :-D A ty svatebni fotky, wow. Byla bych znama na vsech internetovych servrech...No to by bylo panecku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 si piš :-D bys byla ikona :-D
Odpovědět
@lamorgaine Ja je mam rada, holky moje, co o to, ale jenom se nic moc nevmestnaji do tech satu, takze pet kilo chci dat k vuli tem satum hlavne....no, a taky si rikam, ze treba pak za rok az dva kdyz budeme chtit mimco a priberu tak max.10 kg, ze je porad lepsi mit 65 nez 75 atd....
Odpovědět
@lamorgaine Dekuju pekne za takovou slavu :-D A vy byste rikaly: jooo, tu znaaame :-D
Odpovědět
@valerie27 @lamorgaine Holky nějakou odměnu si zaručeně vymyslíme :-D minimálně si koupím něco nejkrásnějšího na sebe :-D na normálního člověka jako na mě, že jo :-D A dneska večer budu cvičit doma!!!!! A jak ne, tak....................tak se budu stydět :-D
Odpovědět
A hlavne, ja byla cely zivot jak bomba a kdyz jsem zhubla tech 8 kg a bylo to na me videt a odevsad jsem slysela jak moc mi to slusi, tak jsem si rikala ze dam jeste pet....je mi 28, bylo na case s tim neco udelat, uz jenom pro ten uzasny pocit sam ze sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 ještě bys trumfla lady gagu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 jestli do svatby shodím na svých vysněných 68kg, tak se určo odměním.... tabulkou čokolády??
Odpovědět
@lamorgaine Tak to je lakave, nad tim musim pouvazovat :-D A kdybych jeste vydelala tolik money, tak vem cert jedny pos*ane saty, ze ju ;-) :-D
Odpovědět
@kitinka76 Jsi se prepsala, mela jsi prece v planu napsat: jestli do svatby shodím na svých vysněných 68kg, tak se určo odměním....................permicí do fitka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@lamorgaine A kdyz si predstavim, ze by bylo hned na novy dum vydelano, ani bysme nemuseli rekonstruovat byt a mohla bych se odstehovat za tebou k tem arabacum.... 8-) Musim o tom vazne pouvazovat... ;-)
Odpovědět
@kitinka76 Já osobně klobásou :-D Čokoláda mi nic neříká :)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 no jistěéé pouvažuj, takový podělaný šaty to je exkluzivní, to jentak někdo nemá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 fitko mě neba :-S já radši kolo nebo zumbu ;-)
Odpovědět
@kitinka76 Tak si koupis permici na zumbu a kdyby jsi nahodou zhubla na 65 tak by jsi si zaslouzila uz i fungl nový bicykl....ktery by ti samozrejme koupil tvuj vyvoleny... ;-)
Odpovědět
@lamorgaine A ty udelas footky s tema poblityma satama, jo? Dame to dohromady a to teprv bude exkluzivni ;-)
Odpovědět
@valerie27 @kitinka76 @lamorgaine Holky, já mám takovou radost že jsem vás našla :-D :-D mě to úplně nakoplo, fakt :-) :-) V pondělí máme s drahým výletový den, takže to si extra jídlo plánovat nemůžu, protože nevím, kde skončíme, ale od úterý pojedu ten detox :-D jééééé já se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine @valerie27 ale fuj už!! furt ty vaše blitky a sr*čky.... to není vůbec sluníčkové!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 no jóóó my jsme roztomilé a hravé a každý nás má rád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já začínám od pondělka!! Přísahám!! Ať se propadnu do západního Německa jestli kecám :-D Dívat se jak se všichni cpou u telky popcornen a já rozinky :-p :-p a navíc s mojim chlapem furt kafujem. Místo miláčku uvař kafe... lásko udělej mi čaj se zázvorem :-S
Odpovědět
@kitinka76 No hele po kafi se mi bude taky stýskat :-N @lamorgaine No já to právě hned poznala a tak mě tu máte :-D :-D
Odpovědět
@kitinka76 Joooo, to das. Mas nato, jsi nejlepsi...ale ma to jeden hacek...musis zacit uz ode dneska, hnedka tedka. Jdes do toho? HNED. Nee ze bude vikend, tak se jeste nacpes atd...proste od tedka a na ostro ;-)
Odpovědět
Ja do predvcerejska pila taky kazde rano kafe s mlekem ale ted uz jsem si dala druhy den vlaznou vodu s citronem a panecku, co vam budu povidat..... Tak se mi vzdycky nastartuje metabolismus po ranu, ze jsem rada ze dobehnu na ruzovoucky vonavoucky slunickovy zachudecek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 nemám zázvor, celozrné těstoviny, citron, hnědou rýži... tohle v Jednotě nekoupim :-( musím na druhou stranu města do zdravé výživy :-( A cpát jsem se nechtěla, ale když váříš pro tři hladovce neochutnej!!
Odpovědět
@kitinka76 Fakt ani ten zázvor?
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 a zase jsme u hovínek?? Nejsem na Koníkovi??
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme celí my, Češi: když sranda, tak jedině kolem hajzlíku :-D
Odpovědět
@spring82 My jsme taky rady ze te tu mame.... uz tu keframe jakovou dobu o hubnuti ale jeste zadna z nas neprisla s napadem ze si dame takovou "hecovku" kdo vic zhubne - zdrave samozrejme, a nebo udela nejaky pokrok po urcitem case...je to velmi mile oziveni, slunickove samozrejme. My se tu vsechny mocinky zbozninkujeme, vis? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?