Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
@valerie27 Skvěle řečeno :-) taky mě dostávají ty bezpolestné liposukce a hubnoucí procedury laserem a podobnými nesmysly....přece jen kila nenaskákala sama z ničeho nic tak i jejich zbavování nějakou dobu trvá, že :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) , tak je fakt, že hubnoucí téma je asi věčný, tak se jdu pochlubit .. teda já vlastně ne, mě to teprve čeká, ale kámoška teď hubla proteinovou dietou v takových sáčcích, menuje se to ketodiet. Bude dokonce na jejich blogu (teď tam je nějakej chlapík co zhubnul asi 10kg za měsíc). Já mam problém, že se sama prostě nedokopu něco kloudně dělat, třeba pravidelně sport, nebo si to jídlo odpírat :( vy jste měly tu vůli? Nebo neznáte nějakej preparát proti chuti na sladký ? :-D To by se mě hodilo moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ženy!! Vstávat a cvičit!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 cvičit nééééééé!!! zrovna včera, když jsem tak rozjímala s manželem a těmi dvěma pány pod pergolou, jsem vzpomínala, jak jsem na letním táboře radši chodila na službu na pucování latrín než na rozcvičku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka33 tak zrovna "ketodiet" bych nedoporučovala;-) ketodiet, odvozeno od slova ketóza a taková ketóza je dost nefyziologickej stav organismu....ale kdo chce kam, pomožme mu tam ;-) Dokopat se ke sportu, většinou pomáhá chodit sportovat eště s někym, kdo tě vytáhne, i když se ti nechce a na chuť na sladký doporučujou chrom, ale já osobně si myslim, že silná vůle je lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 dooobře, tak vstávat jde se do práce!!! Protože práce šlechtí!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 já musim opatrně....abych nebyla přešlechtěná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, děvčata! Tak cestu jsem včera přežila kupodivu docela dobře. Vzhledem k tomu, že to je jediný sport, který můžu provozovat, doufám, že mi to turistické nadšení ještě dlouho vydrží :-) a dnes ráno na kontrole vše OK! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 to je ale ňu ňu vetřelec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 :-D zatím je děsně pidi, ani ne půl cenťáku, a už mi dělá takovou rotyku, mrška :-) poslala jsem teď fotku manželovi, odepsal Hurá, máme vetřelce! :-D je vidět, že jsme na stejné vlně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 jéééé bobánek :) Jinak zdravím všechny :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evka2011 už teď je vidět, že bude krásné a chytré po mamince ;-)
Odpovědět
Dobre ranko damy, tak ja jsem dneska rano vstala o pul hodky driv a fakt jsem po ranu cvicila :-D Pak jsem si dala ovoce s vlockama a jogurtem k snidani, teplou vodu s citronem a hura do prace :-) @evka2011 Gratuluju k prckovi, tak ted uz je to cerne na bilem, to je super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky všem :-) potřebovala jsem ten obrázek, abych tomu opravdu uvěřila, jsem prostě stará konzerva a teprve co je na papíře, to platí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 krásné a chytré po mamince, takže přesně jako andílkové? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine vy dneska začínáte s nějakým detoxem? co to je?
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 a háďata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 detox je detoxikační kůra na pročištění organizmu, právě si vařím zelený čaj s citronem a zázvorem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine jako aby se vyplavilo všechno to svinstvo? ale to je docela záhul na žaludek, ne? a to celý den nejíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 jo, jo pesně jako andílkové :-D @lamorgaine takový čajík by mi i chutnal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 tak tak, aby se vyplavilo to svinstvo, já ho tam teda moc mít nebudu, protože jsem si ten detox dělala 2 měsíce zpět a od té doby jím jen samý mňamky, ale jak jsem teď byla nějaká přichcíplá, tak mi ta výživvovka poradila, ať si to dám od začátku. Jím, ale málo, k snídani jsem dnes měla žitnej chleba a hroznový víno a horkou vodu s citronem a zázvorem, k obědu celozrnný těstoviny a k večeři teplou zeleninu s 70g balkánu. Ale třeba pozítří je přísně jednosložkový a to smím max 6 jablek za celý den :). Po tomhle detoxu jsem šíleně splaskla, jsem byla jak bublina předtím :-D. No a po těch 4 dnech si dám zase ty 3 týdny na odkyselení a pak zase najedu na ten "normální" jídelníček. Řekla jsem, že ještě 10 půjde dolu, tak půjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 mně taky chutná, ale nesmím ho nechat moc dlouho louhovat, pak je hořkej jak sviňa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine teda, takovou vůli mít... máš můj obdiv. ono asi pomáhá, když vidíš, že to funguje, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 pomáhá, kdyby to šlo třeba i jen pomalu, asi bych to nevydržela :), ale že to jde docela rychle, tak to dávám docela v pohodě :)
Odpovědět
To dame vsechny holky prece ;-) To zvladneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine já si zkusila koupit ty detoxikační náplasti na šlapky, jak jsou na to furt reklamy. V noci jsem se vzbudila, bylo mi blbě, na čele krůpěje potu... ráno jsem odlepila fujtajksl černé náplasti a vyrazila do práce. Celý den mi bylo na omdlení, lítalo mi srdce jak zběsilé!!! Já asi bez těch toxinů nemůžu být!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 to měla moje máti taky, taky dycky úplně černý, taky jí haprovalo srdce... no blázen. A nechceš taky zkusit tenhle detox?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine valstně,proč ne!! Pošleš mi info??
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 hodím ti ho sem, ať si ho stáhne kdo chce :) tak uno momento :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?