Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
@lamorgaine WOW, to se teda mas, bydlet kousek od takoveho raje. Jeste ze je ten internet jinak bysme ti moc chybely, ze jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie Malta a Zlaté písky mě čekají za okamrk, ve dvě opustim pracoviště, dojedu do obchoďáku nafasovat proviant, pak šup na bus a hurá nejdřív ke sporáku, pak k pračce a nakonec k lopatě :-D
Odpovědět
@lamorgaine HOVNO :-D
Odpovědět
@valerie27 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 no naštěstí je ten internet :) budu číst jak se tu baby hádaj :-D
Odpovědět
@lamorgaine Jééééééé. Bydlet? Ten tvůj je šejk? Nebo šejkr?
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie morávák jak poleno :-D ale pracuje tam...
Odpovědět
@lamorgaine Tesis se?
Odpovědět
@mon_88017 No tak to nemáš šanci přibrat nikdy. Taková děvucha pracovitá. Tady na Prajzské by se o tebe chlopi rvali.
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie ale nervali, dyk sem přece ta nafrněná fuchtle z města, co má ty školy a hrozně utrácí :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-D Tak tak - kluci z Moravy měli ve světě vždy dobrou reputaci :-) A nezapomeneš na nás v takové dáli? :-(
Odpovědět
@mon_88017 No jo, ale kdybys vzala do ruky sekeru, na hrb hrábě a přivázala k sobě lopatu, ukázala svaly - to by jim huby sklaply!
Odpovědět
Článek se načítá
Proto @lamorgaine tak hubne, uz se vidi na plazi pekne v bikinach.... jenomze ona nevim, ze tam vyfasuje tu jejich burku, jenom oci ji pujdou videt a ze tam nebude moct nikoho svym sexy telem oslnovat..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 jako blázen, miluju sluníčko a pláže a moře, asi jsem byla v minulým životě nějakej tenhle tentononc odtamtud :-D
Odpovědět
@lamorgaine Ale tak to k tobe nekdy budeme muset zaletet na kafe ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie nezapomenu, neboj :-D jste nezapomenutelné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 to můžete klidně :) A mmch, burku nosit nesmím, pouze muslimové, ode mne by to bylo zneuctění jejich víry :)
Odpovědět
@lamorgaine Tak to tam budes mit hafo ctitelu...ty jejich zenusky na plazi v burce, ty tam budes vystavovat tve vyhuble telo v bikinach....to budou arabaci slintat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 jo, já chci taky k @lamorgaine na kafe!!! :-D
Odpovědět
@valerie27 Já už si balím plavky a ručnííík :-) Ty 3 kila do té doby už nějak dám.
Odpovědět
@moonie A ja tech pet kilo taky....Ted mame motivaci prece jeste vetsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 @moonie :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine A kdy ze opustis nasi drahou ceskou zemi?
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 po svatbě, až budu mít novou občanku a pas :)
Odpovědět
@lamorgaine Tak to uz je za par....FŇUK :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 víš jak už se těším? Strašně :) už se mi po drahým strašně stýskáááá :)
Odpovědět
@lamorgaine Joo, to verim. Ja byla skoro rok v Nemecku a muj drahy v Cesku, videli jsme se jednou za 2-3 mesice, vim moc dobre jakove to bylo...ale uz se brzo dockas a budete spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my byli na svatební cestě taky tam... v p...li :-)
Odpovědět
@evka2011 No, takova lukrativni destinace na dovolenou, kdyz uz tam bylo a nebo bude tolik lidi, no ne? :-D
Odpovědět
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/263... JO JO JO JO JO!!!!!! JÁ TO ŘÍKÁM POŘÁD, ŽE NĚCO TAK STRAŠNĚ DOBRÝHO NEMŮŽE ŠKODIT!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?