Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 neříkej mi supermatko, to teda nejsem a ani být nechci, jsem normální :). Supermatky jsou na emiminu a jsou to děsný kravky ]-( , však počkej, taky na ně narazíš... :-D
Odpovědět
@lamorgaine Tak jo, ale pro me jsi a stejne budes supermatka a hotovo, jenom te tak uz teda nebudu oslovovat ;-) No, mne to stacilo taky, ani jsem nemusela chodit na zadne emimino a ani to nemam NIKDY v planu :-D
Odpovědět
@lamorgaine A tu supermatku jsem myslela jako OBROVSKOU poklonu, protoze co zvladas ty, to fakt jako klobouk dolu....
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 i ty alibisto :-D
Odpovědět
@lamorgaine Kazdy jsme nejaky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine špenát miluju, papriku taky, rýža je moje nejoblíbenější příloha... ale sníst to dohromady asi není nejsluníčkovější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 špenát jsem nakonec uklidila zase do mrazáku, takže mám jen tu rýži s paprikou. Mně ta natural rýže chutná i samotná, takže mně to neva :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine já dostala chuť na zeleninové rizoto, večer si ho ukuchtím ať mám na zítra oběd :-)
Odpovědět
@lamorgaine Ja zboznuju ryzi s varenou zeleninou, to bych mohla jist porad :-)
Odpovědět
@lamorgaine a jasminova ryze je taky vyborna
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 @valerie27 si holky kupte tu natural, je fakt výborná, jen se musí dýlejc vařit :)
Odpovědět
@lamorgaine No dobre, tak ja ji teda vyzkousim a pak cmrknu jak mi zachutnala...ale ryzi mam rada strasne moc
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky já doporučuji rýži parboiled. Je opravdu výborná :-)
Odpovědět
A zboznuju caj, kazdy den vypiju aspon dva litry caje - stridam bylinkove a ovocne. Jsem nekde cetla ze v tehotenstvi by se caj nemel pit.... to bude neco strasneho pro me :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine @valerie27 já miluju kulatozrnou
Odpovědět
@kitinka76 Takovou tu na sushi?
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 no vida!!! Včera se mi ryba s rýžou zdála divná a přitom sushi zbožňuju!! Jo přesně tahle rýže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 chytnu tě za uši, dej si se mnou suši :-D, to mi zpívají doma háďata :-D
Odpovědět
@lamorgaine To je od nich ale mileeeeeeeeeeeeee :-D To museji byt ale zlaticka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůůůů koukejte http://www.zajezdy.cz/206854/?doprava...
Odpovědět
@lamorgaine Fajnove.....Jelikoz si svatbu budeme platit sami a setrime na rekonstrukci bytu, tak se muzu podivat akorat tak na tu nabidku ;-) Ale cooo, aspon to doma budeme mit pekne ;-) :-D
Odpovědět
@lamorgaine Se tam chystate na svatebni cestu? Sednete do aeroplanu a poletite?
Odpovědět
@valerie27 Pojedete na Maltu a Zlaté písky, jak tuhle napsala mon? :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine No tak nás nenapínej. Honeeeem! Jedete tam?
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 nechystáme, nechystáme, my tam budeme kousek vedle bydlet. A do aeroplánu si budeme muset zaplatit letenky, drahý nelítá momentálně malá letadla, ale ta trošku větší :-D. Ale na té nabídce mě zaujaly ty fotky, uáááá hned bych letěla, hned tady z toho blázince, do klídku, aspoň na 5 dní :)
Odpovědět
@moonie Kdyz se me nekdo zepta, tak rikam: my na svatebni cestu pojedeme do P*DELE :-D
Odpovědět
@valerie27 A to je kdééééé?
Odpovědět
A divily byste se holky, kolik lidi tam pojede s nama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 a co tam budete všichni dělat? :-D
Odpovědět
@valerie27 :-D :-D :-D Já tam jsem každý den :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?