Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie no to nemyslíš vážně toto :-D
Odpovědět
@moonie :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 fůůůj :-| já si od minulého chlebodárce přinesla jednoho domů v batůžku. A naštěstí jen jednoho =-)
Odpovědět
@lamorgaine Jsem včera mojemu milému četla vtipy před spaním a tady z toho málem umřel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine protože je žárlivec žárlivý a asi si myslí že místo focení momentek spolu budou mít nějaké techtle mechtle...
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie víš, že je dokázáno, že když se člověk směje před spaním, tak pak nemůže dlouho usnout? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie se nedivím!!! Taky mě to pobavilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 chudák máma :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 já zatim švábíka domů nedotáhla....ale von stačí jeden, když je to samice, která už nosí ootéku (futrál s vejcema), to je pak tak 150 švábíků malejch a ti se množí a množí až máš doma švábinec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine tak po smíchu pak byli aspoň čilí a mohli se věnovat hříšné předmanželské zábavě :-D :-D
Odpovědět
@kitinka76 @lamorgaine jo, pak jsem ho musela dlouho drbat na zádech... aby usnul ;-)
Odpovědět
@mon_88017 Fujtajksl!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mon_88017 vím... já hned volala známému co byl u deratizérů a ptám se ho co mám jako dělat???? A on "modli se aby byl jen jeden" ;-) @lamorgaine no jo, nejhorší je, že táta byl to samé v bledě modrém... Takové to jak pořád opakuješ svoje chyby.
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jééé, takové drbání na zádech.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 to je pak těžký, říká se že ostatní lidi nám dělají zrcadlo, ukazují nám to, co mi samy na sobě nechceme vidět a potlačujeme to v sobě... Ale dost smutného. Co jste měli dnes na svačinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine bílý neochcený kefír
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 ten si chci dát odpoledne :) teď jsem měla 2 japka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine japko jsem si dnes nepřinesla a z těch v šuplíku z nenahlášených svačin už je japčák :-D
Odpovědět
Já měla japko s bílým džoghurtem.
Odpovědět
Profilova fotka
a já měla kuřátko a brambůrky, protože to byl už oběd :-)
Odpovědět
Ja mela ty zapecene ovesne vlocky se zeleninou a bramborem a byla to MNAMKA nejvetší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně tady voněj ty fazole, že du do nich, housenky halt budou mít málo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na mě dnes k obědu zbyl jeden nádorovej řízek a k tomu zeleninový salátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já budu mít rejži a špenát :-S už se těším :-D
Odpovědět
@lamorgaine Pozoruju ze jsi labuznice :-D Ryze a spenat, to je fakt hukot :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine to je zase kombinace :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 @kitinka76 no já vím, že nic moc, ale něco jíst musím :), dám si k tomu teda aspoň červenou papriku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine jéééžiš, rejži jedí číňani....a špenát Pepek námořník :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, když už jsem dala dolu tolik, tak těch 10 ještě dám :). Od zítra jedu znovu od začátku, začínám tím 4denním detoxem, tak to půjde jak po másle a pak se vám budu jen tiše smát jako čínskej pepek :-D
Odpovědět
@lamorgaine Spravne supermatko, ode me mas 1 * (čti: jedna hvezda), za odhodlani a vytrvalost, fandim ti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?