Hubneme, příjem kolem 5000 - 6000 kj denně

Zobraz úvodní příspěvek
Taky se některá z Vás dala do příprav tohoto duchu? :-) Já už jsem na pravidelném předepsaném jídelníčku měsíc - prozatím se mi podařilo shodit 4,5kg 8-) Tak uvítám nějaké podobné spolubojovnice, se kterými si vyměníme zkušenosti, rady, recepty a nebo prostě probereme všechno možné :-D
Odpovědět
1
2
@mitote To ta moje poradkyně má.... =-)
Odpovědět
@lenooorek Ja bydlim kousek od Prahy, takze poradkyni mam V Říčanech ;) Je moc fajn a milá ženská :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem chodila k výživové poradkyni půl roku, zhubla jsem asi 14 kilo, teď to držím přibližně (vrátily se mi 2 kila), ale chtěla bych ještě níž a už mi to nejde :-( přestěhovali jsme se mimo dostupnost zumby, na kterou jsem chodila dřív, běhat mě nebaví, tak hledám ideálně sport na doma, který by vydal za zumbu :-D nevíte o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 diky moc za jidelnicek:) vypada opravdu zajimave a celkem stravitelne..mas pravud,ze priprava tech jidel je urcite rychla..muzu se te zeptat,na jakou vahu a vysku byl pripraven? a kdy mas jist veceri I a veceri II? klidne do IP:)diky
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 Mohla bych tě také poprosit o jídelníček? Na sarkyemail@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 Ahojky, mohla bych také poprosit o zaslání jídelníčku? Děkuji:) No jinak já bych chtěla shodit tak 3 kila:) začala jsem chodit na cvičení, ale nemůžu najít nějaké, které by mi vyhovovalo, takže cvičím doma, neporadily byste cvičení na zpevnění těla?
Odpovědět
@santron Nebyl to jídelníček dělaný pro mě. Jen ho mám od kamaráda - držela to jeho manželka. Problém je v tom, že ono nezáleží jen na výšce a váze...jídelníček se sestavuje i podle toho, kolik máš v těle např. tuku apod. Z výšky a váhy určíš jen BMI a to je k ničemu...
Odpovědět
ahoj holky, tak koukám, že všechny máme stejný problém...:-)Souhlasím s holkama co psaly o tom, že držení všech diet, které se teď propagují je zbytečné, u každé je jojo-efekt. Znám to z vlastní zkušenosti, už několik jich mám za sebou a k tomu ještě zničené trávení a zažívání. Takže teď jsem ve fázi cvičení ( 4x týdně ) a jím menší porce. Uvidíme jestli to bude mít nějaký výsledek. Ze cvičení mi vyhovuje jumping, flowin a posilovna ( ta je dobrá hlavně na protažení... ).
Odpovědět
@santron Jinak já večeřím kolem sedmé a druhou véču si dávám v devět, max v půl desáté ;-)
Odpovědět
@denisaho Na zpevnění těla ti doporučuji flowin...
Odpovědět
Holky, nahrála jsem Vám to sem :-) http://www.ulozto.cz/11542796/havlice... Jen podotýkám, že není úplně ideální se tím řídit - není to psané Vám na míru....takže se klidně může stát, že budete jíst na svoji osobu málo a to je pak špatně :-( Vy jste se toho všechny nějak chytly, ale já to myslela spíš jako info, že jsem ho měla k nahlédnutí jak vypadá zdravé stravování :-)
Odpovědět
@mahdia Je to prostě smůla, že to stravování je doživotní :-D Proč nemůžeme mít štěstí jako jedinci, kteří se cpou a nepřibírají, že? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky,mohla by jsi mi prosím taky poslat tu dietu od toho Havlíčka? Byla bych ti vděčná. Taky se snažím zhubnout, ale vše postupně. Zkouším ubírat množství a jíst tak 6x denně a zabírá to, jo a ještě teda 3x týdně sport, chodím na body cvičení, což je lehká aerobní sestava na začátku a pak posilování celého těla, docela záhul,pak fitko,ale to jen kolo a pás a pak chodím ještě plavat. Je to všechno docela dost časově náročný,ale dá se to zvládnout. A docela mě to začalo i bavit, ale mám problém se sladkým, to totiž miluju ze všeho nejvíc,ale teď se už měsíc držím, tak snad v tom budu pokračovat. :-) Tak hodně štěstí přeju všem,co hubneme :-)
Odpovědět
@spring82 Ani mi o tom nemluv. Taky mám někdy takové myšlenky, kdy si říkám, že jsme jednou na světě a přitom se musíme takhle omezovat a pak když vidím kámošku, která sní celou čokoládu a může si dát vše co chce, tak mě to naštve. Je to děs se takhle omezovat. Já to mám hlavně genetický a s tím nic neudělám. :-S Ale zase je další věco co mě vždycky napadne - lepší být zdravá a oplácaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mahdia to jsme se ucili uz na skole..lepsi fit and fat, než unfit and unfat:)
Odpovědět
@andulizolika Dietu jsem nahrála na ulozto.cz - viz odkaz výše ;-)
Odpovědět
@mahdia Je to fakt no, ale zase člověk nechce vypadat jako sud, tak to je těžký :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@spring82 Dobrý den, mohla bych Vás také poprosit o jídelníček od pana Havlíčka. Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Přeji všem krásný den, vím že hubnutí před svatbou nebo obecně do šatů my ženy často řešíme. Já sama jsem zhubla a díky této proměně mám už zamluvené nádherné šaty, kolem kterých bych jen prošla, protože by na mě vůbec nebyly. Hubnutí je o správné výživě a díky své proměně vím co je potřeba a s mým přítelem radíme těm co myslí svoji změnu vážně.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Nemohla bys mi prosím poslat jídelníček podle kterého se řídíš? Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zkoušela hubnout fakt nejrůznějšíma způsobama, jediný co mi pomohlo byla krabičková, ale ta byla dost drahá takže jsem přešla na tohle: kaloricketabulky.cz a je to prostě to nejlepší co je, protože to člověku nepomůže jenom zhubnout, ale naučí ho to vyváženě jíst tj. je to trvale udržitelný. Fakt moc doporučuju! @zanetass Jsi moc šikovná! Klobouk dolů!
Odpovědět
Profilova fotka
@zanetass To břicho je super. Přesně takhle zhubnout bych potřebovala taky.Všechno mám hlavně na břiše :-|
Odpovědět
@halasova_p Kalorické tabulky jsou dobrá věc, ale kdo má čas si jídlo stále počítat? Hlavně v dnešní době. Nejlepší je se naučit jíst ve vhodnou dobu vhodná jídla a pak se nemusí nic počítat. V dnešní době to už tolik neřeším co jím, ale váhu si stále držím.
Odpovědět
Profilova fotka
@zanetass Tak ono se to tam vypočítá za tebe ty si tam jenom naklikáš jídla co jsi za den snědla - to je otázka pěti minut a nutit se do toho člověk opravdu nemusí, ono je to totiž velmi zajímavé. Chce to jen vyzkoušet ... Souhlasím, že nejlepší je naučit se jíst ve vhodnou dobu vhodná jídla - ale jak se to chcete naučit jen tak? Když neznáte údaje o jednotlivých jídlech? Tohle je právě ta pomůcka, která vás to po čase naučí a pak už to zapisovat nebudete muset, protože se vám to zaryje pod kůži.
Odpovědět
@halasova_p no jo ale zpětně pak zjistit, že jste snědla něčeho moc, taky není asi úplně fajn. My právě klientům radíme kdy je vhodné jíst jaké potraviny. Já váhu nějak předním neřešila, nebo spíš jsem byla líná to řešit, ale pak přítel začal pracovat jako výživový poradce a svoji práci zapojil i v domácím režimu. A pak to šlo samo a nějak extra se nehlídáme jíme normálně. Jen kupujeme domů potraviny pro některé nenormální :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já za potřebují pravý opak 5000kj denně přibrat :-D potřebují nahnat 6kg a nevím jak :-(
Odpovědět
@andilek85 najít si na to odborníka, nechat si poradit s jídelníčkem a posilovat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cvičit se snažím doma lehce teď pár dni posilka by mě asi zabila:-D necvicila jsem xxx let:-( @izzybickerstaff jj budu muset se někoho poptat...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se teď pustila do Jillian Michaels.. 30 days. Akorát jsem si to protáhla na 60.. Ještě k tomu trochu líp jíst... :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?