Focení před obřadem vs svatební kolona

Ahoj nevěstičky, chtěla bych poprosit o radu. Budu se vdávat na Slovensku, obřad bude v kostele a hostina kousek opodál(tím pádem se nebudu chystat doma - zřejmě v místě hostiny/ubytování, přítel se bude chystat doma). Protože svatba bude odpolední, z organizačního hlediska jsme proto rozhodnutí, že bychom hlavní focení chtěli zvládnout ještě před obřadem a pak už jen po gratulacích fotky s hosty a skupinovka. Ale tím, že se budeme fotit už před obřadem se dost komplikuje organizace před obřadem.. nerada bych vynechala svatební kolonu aut do kostela. Jak tohle nejlépe řešit, pokud společně odjíždíme na focení ještě před obřadem? .... Pokud někdo řešil něco podobného, bud vděčná za případné rady.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se také fotili před obřadem a byla to nejkrásnější část dne, udělali jsme si procházku a užívali si pozornosti. Manžel si mě vyzvednul, bylo dojemné první setkání, dostala jsem od něj kytici a jeli jsme se fotit. Sraz hostů bylo v hotelu v určitou hodinu půl hodiny před odchodem na obřad. Takže jsme během focení procházkou došli do hotelu kde jsme se uvítali s hosty a pak se vyrazilo. Hosti šly napřed pěšky - bylo to pěší zónou a my jsme chvíli ještě čekaly na kočár a přivezl nás kočár s koňmi. Kdybych chtěla kolonu udělala bych to podobně. Sešla bych se v daném místě, sedli si aut a jeli. Jinak focení před obřadem je skvělá volba. Žádný stres z čekání hostu, času dost když se vyrazí dřív 👌pohoda a těšení se!
Odpovědět
@kristyn.g děkuju moc za názor, tak nějak bych si to představovala. Párkrát už jsem byla na svatbě, kde kvůli focení byly velké prostoje a nepůsobilo to dobře.. takhle si to člověk určo užije víc a beze stressu ..
Odpovědět
Profilova fotka
@matula91 přesně. Také jsme právě byly na svatbách kde se čekalo dlouho abyla to vážně hrozná otrava a přišlo mi že si to ani novomanželé tolik neužili jako my. Honem fotit, pózovat, koukat na hodinky, s tím že hosti někde čekají... Měly jsme na to dvě hodiny, krásná procházka na nic jsme nemysleli, jen si užívali fotící procházku. A těšili se na hosty až mě poprvé babička a máma uvidí a pak na obřad. Po obřade skupinky bohatě stačilo a všichni se těšili na jídlo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?