Dřevěné bedny,přepravky na svatbu

Dobrý den schánim levně staré nebo použité bedynky na svatbu.Koupim.zapujčim.nebo budu ráda pokud darujete. Nejlépe poblíž brna nebo jihomoravsky.kraj Děkuji za jakékoliv odpovědi
Odpovědět
Já si na svatbu vyžádala takové bedýnky v Lidlu a normálně mi je dali, některé jsem si vzala přímo na prodejně, a pak mi také donesly nějaké ze skladu. Jen jsem některé přetírala nebo vystlala nějakou látkou, aby byli hezčí. Spíš to byl ten typ co jsou na horním obrázku. Pak jsem si ještě pár kupovala v ikea a mám j doma pak po svatbě k normálnímu použití (http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem si je také brala v obchodech :) mají různé druhy, takže seženeš jaké budeš zrovna potřebovat :D měla jsem jich celkem asi 30 ks a kdybych to měla kupovat, tak se nedoplatíme jen za bedny :D Já jsem je nijak neupravovala, vždy jsem vybírala co nejvíc zachovalé :) a pokud byla nějak hodně popsaná (jako malé od jahod) tak ty jsem přetírala na bílo :) Mrkni ke mě do alba, mám to nafocené, jak to vypadá z obyčejnějších bedýnek ;-)
Odpovědět
@kokola1 bedynky jsem na fotkach nenasla, ale mas nadherne saty!!
Odpovědět
Profilova fotka
Musíš se podívat do alba "je to v kapse" :) jak jsem to tvořila, fotky od fotografky ještě nemáme :/
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?