Chystání nevěsty

Holky na tohle téma jsem tu našla snad jen jednu diskuzi. Kde se chystáte a oblékáte? Chtěla bych se chystat na místě svatby ale paní ze salonu říkala, že je lepší když mě do šatů obleče ona. Tak nevím co dělat. Jak jste to měly vy?
Odpovědět
Blbost 🙂 pokud nemáš úplně nějaké šíleně složité šaty, tak tě do nich zašněruje kamarádka 🙂 Já se určitě budu oblékat na místě, nedokážu si představit že bych jela ještě někam do salonu a pak v šatech zpátky na místo. Ale mám úplně prachobyčejnou šněrovačku se stužkou. Pokud máš deset vrstev sukně, x zipů a šněrování nějaké složité - i takový šaty jsem viděla. Tak pak bych to chápala 🙂 Máme ubytování přímo na místě takže veškeré moje přípravy budou probíhat tam. Den předem si zajdu jen na mani-pedi 🙂
Odpovědět
@a_mysakovicova klasické šněrování. No právě ne každý to umí zašněrovat tak aby to sedlo. Není to jen k tom to pořádně utáhnout. Aby mi to někde nepřetěkalo 🤣 právě by to bylo ale složitější i co se týče natáčení a fotek jelikož salon je v jiném městě.
Odpovědět
Doporučuju s kamarádkou nacvičit 🙂 poprvý mě taky zavázala že jsem měla každé prso jinde a sukni o 10 cm výš 😄 😄 ale fakt párkrát bych to zkusila a ono to půjde 🙂
Odpovědět
oblíkala mě svědkyně a v salonu ji ukazovali, jak šaty obléct 🙂
Odpovědět
Oblékala jsem se na místě svatby a pomáhaly mi kamarádky. Hlavně jsem šaty ze salonu měla vyzvednuté už od středy (svatba v pátek). A nikdy jsem neslyšela, že by se nevěsta oblékala v salonu, odud má vypůjčené šaty, jednině že by paní přijela 🤔
Odpovědět
@lekulina no to jsem chtěla také ale má víc svateb a nedojede. Tak proto zjišťuji jak to mají ostatní. Je to pro mě docela zajížďka do toho salonu totiž a budu pak muset v šatech v autě cestovat 20minut.
Odpovědět
Profilova fotka
To by mě ani nehnulo, jet se nechat oblékat do jiného města, budeš mít dost co dělat i tak, ještě se stresovat s přejezdy... To nacvičíte se svědkyní/kamarádkou/mamkou, neboj.
Odpovědět
Tak asi máte pravdu 😀
Odpovědět
@megis7 V tom případě bych si na zkoušku vzala svědkyni nebo kamarádku, maminku, aby se podívaly a vyzkoušely si to a určitě to zvládnete. Držím palce.
Odpovědět
V chaticce primo na miste 🙂 ale ja mela saty cca na 2 minuty 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?