29.9.2018 - nemame nic, da se to stihnout?

Ahojte, planovali jsme svatbu na pristu duben, ze bude na vse cas a pohodicka a uzijeme si zasnuby a pripravy. Dnes na nasem vysnenem miste rekli, ze maji volno i 29.9.2018 kdyby jsme chteli. Coz ve me nahlodalo, zda ji neudelat letos. Moje otazka zni, da se to ted stihnout? Mame misto, tam bude vse obrad, jidlo, zabava a ubytko. Ale vubev nevim, co delat pokud bude plna matrika, co fotograf, DJ, chtela.jsem saty na miru, letos nam rodi spousta kamarádek, mimca budou mit na podzim.par mesicu. Vsechno se ted ve me pere, kdyz nebylo nikde misto, tak jsme to brali, ze to jinak nejde, ale takhle?😕
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím že se to dá stihnout. máme svatbu za 5 měsíců a před měsícem jsme rezervovali místo obřadu a hostiny. Matrika nebyl problém, dj také ne. Akorát u těch fotografů jsme vždycky doufala aby měl ještě volný termín ale našli jsme naštěstí teď ještě přemýšlíme jestli i kameramana. Během týdne jsme v podstatě zarezervovali úplně všechno. Pracujeme v zahraničí a doma jsme jednou za měsíc a i tak jsou připravi zatím bezproblemu. Držím palce s přípravami :-)
Odpovědět
Ja bych do toho sla :) jestli si nejsi jista, můžeš nezvazne obvolat matriku (pokid by neměli volno, muzou ti udělat svatbu i ruzne církve i když byste nebyli verici), svatebcany.. zalezi take, jak jsi narocna. :) My mame svatbu za 4 mes a nemáme spoustu zarizeneho :) teprve ty veci začnu resit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se to stihnout dá :) A jelikož konec září už není tak obsazený termín, určitě nebudete mít problém sehnat dodavatele a všechno další :) Pokud byste chtěla poradit, kde začít a co všechno zařídit, zkuste kouknout na můj eBook Šťastná nevěsta aneb vše, co potřebujete vědět, než začnete plánovat svatbu. Mohl by Vám ušetřit spoustu času :) Odkaz najdete u mě na profilu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Moniko, také jsem přesvědčen, že se to dá stihnout. Jen je potřeba se obklopit schopnými a zkušenými lidmi, kteří vám s tím pomůžou :)
Odpovědět
Zdravím všechny a děkuju. Zitra zavolam na matriku a jestli budou mít volno, tak to hecneme☺ nejsme nijak narocni, priorita pro nas bylo krasne misto a ted aby s nama byli nasi nejblizsi a i to se snad splni. Vse ostatni je take důležité, ale ma sve alternativy ☺
Odpovědět
Ahoj,urcite se to dá stihnout ;-) ja jsem svatbu planovala cca 5 mesicu,jen zo zalezi sladit ten termin se vsemi sluzbami,obepis to co nejdriv ;-) saty na miru urco nejsou probLEm v Madore ti je usiji za 2 dny,navic cena se rovna v dnesni dobe pujcovnemu,akorat s tim rozdilem,ze ty saty pak muzes prodat a neco se ti vrati :-) kamarádky dorazi treba jen na chvili,prednejsi je maminka ;-) držím palce at se Vam svatba vydaří
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, běž do toho :). Jsme v podobný situaci, nemáme nic, ale naopak nejsme nároční - hlavně pěkný místo (které se mi teda nadaří stále najít), jednoduchá výzdoba (např. z ebay), ti nejbližší, žádný moc zvyky a tradice... Taková pohodová venkovní svatba. (do toho řeším státnice a koupě pozemku/domu, a trochu to jde stranou, ale jsem si jistá, že to nějak dopadne :) )
Odpovědět
Zacali jsme resit v prosinci a brali se v pulce brezna. V unoru jsem prakticky nemela co delat, tak jsme jeli na tyden na dovolenou. Chodila jsem do prace a byla v pokrocilem staddiu tehotenstvi, takze nebylo tolik energie a i presto jsme vse zvladli na pohodu.
Odpovědět
Kamosky jsou prave z daleka, takze bud prijedou nebo ne. Ale uvidime. Ja prave nevim, kdyz vsude ctu jak se to neda stihnout naplanovat za rok, rok a pul, tak porad nevim co všechno jsem jeste nedomyslela a zapomnela, protoze se mi zas toho tolik nezda 😂ale hodne nam dle me pomaha, ze vse na jednom miste a zajisti nam i vyzdobu a i nam to vyzdobi☺
Odpovědět
@moninak pokud mate vyzdobu a vse najednom miste,tak uz 3/4 veci mas hotovych :-D domyslet vyzdobu na auta, klopy manzelovi +tatinkum(svedkovi), vymyslet sv.kytici +kytice pro mamky(svedkyni). Darky pro hosty jsem neresila,jen jsme nechali udelat male vysluzkove dortiky (prumer 17cm). Jo a oblečení zenich + nevesta :) Ted uz jen zajistit matriku, kosmeticku, fotografa/kameramana,naplanovat si den (hruby casovy rozvrh), hudbu, floristku (kytice viz.vyse):-) Snad jsem.nanic nezapomnela ;-)
Odpovědět
@moninak Podle me je dobre voditko otevrit si zdejsi "planovac na 1 rok" (na hlavni strance), kde jsou ty potrebne kroky vypsane, a prizpusobit si to sobe na miru. My jsme napriklad vice nez polovinu uplne vynechali nebo nektere cinnosti rozepsane do x kroku sloucili do jednoho. Kazda svatba je jina a univerzalni mustr na to neexistujee :-). Co tak pozoruju, tak kdyz se to pripravuje prilis dlouhou dobu, moc se nad tim premysli, meni se koncept, nakupuji se nepotrebnosti a travi se nad tim zbytecne prilis mnoho casu. My chystame kvetnovou svatbu od listopadu a uz ted pozoruju, ze nektere veci, ktere jsem mela treba v prosinci rozmyslene, jsem zapomnela, jak jsem mela naplanovane, a musim je resit znova :-D, coz je ztrata casu. Hodne zdaru!
Odpovědět
@moninak pokud vám termín zítra potvrdí na matrice, tak úplně bez problémů. :-) to hlavní (termín + místo + matrika) mít budete a zbytek se dá zařídit během pár dní. Pokud matrika nebude mít volno, tak je to horší, já bych třeba nechtěla mít žádné ty církevní oddavajici, byť od unitářů ...
Odpovědět
Článek se načítá
My jsme si 30. 5. stanovili datum svatby a teprve se vším začali a 30. 8. byla svatba, nic nechybělo a bylo to úplně bez stresu. A to jsme měli církevní, takže jsme museli odchodit ještě přípravy s knězem a manželským párem. Je fakt, že od půlky června jsem měla prázdniny, ale zase jsem jela na tři týdny do Itálie a všechno si dělala s rodinou a kamarády svépomocí (výzdoba, vyvazky, dokonce nábytek v sálech, kde byla svatba, apod.), a to pro 170 lidí, a bylo to v pohodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Já se toho taky dost děsila. Prstýnek byl 24.3. a datum je 18.8. Pokud jsi organizačně schopmá, zvládneš to. Měla jsem hrozný strach, jak už je to pozdě, ale pokud víš kam sáhnout a uděláš si plán, zorganizuješ to i za 14 dní práce. Já jsem extrémně náročná a vybíravá a musím říct, že za 14 dní mám vesměs skoro hotovo:)
Odpovědět
Ja miluji organizování, proto jsem se nakonec tesila, ze na to budu mit rok a budu se v tom vyzivat 😂nicméně situace je jaka je a prioroty jsou ted jinde.. Jako my se o tom bavíme uz od Vanoc takze spoustu veci uz mame nenasilnou formou, napr seznam hostu a vlastne jsme věděli i jake misto chceme jen jej hledali ☺ akorat mi zbyde malo casu na hubnuti 😧😢😩😆
Odpovědět
@moninak hubnutí je zbytečné. :-D A naopak - já jsem měla fotografku, vizazistku, kadeřnici, šaty, místo, prstýnky a DJe asi rok dopředu a pak byl takový hluchý půlrok kdy jsme nedělali nic a vypadalo to, že se ani žádná svatba neblíží... až zase cca 4 měsíce předem jsme začali přemýšlet nad oznámením a výzdobou a tak.
Odpovědět
@shigella tak chtela jsem byt hezka nevesta, vzdycky budu ehm sosne postavy, ale chtela bych satky ala pin up a proste chtelo by ro trochu do tech satecku dotvarovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdi do toho, to zvládnete 😉👍
Odpovědět
@moninak Stihnete! Za prvé zavolej zítra na matiku, pokud budou mít termín a čas, hned si to rezervujte. A zbytek se dořeší v běhu :-)
Odpovědět
To dáte ! My se rozhodli minuly týden a termín je 14.9. :) .. byl lehký problém s fotografem a dj - nebyl už takový výběr, ale zase lidi je spousta a vždy vyberete někoho slušného a zbytek jde za pochodu :) držím palce! :)!
Odpovědět
Tak pro vsechny co tento blazinec sleduji☺ matrika nas odda, ale matrikarka nevi nic o tom, ze by predchozi tento termin rusili, takze vyckavam az mi zavola provozní z penzionu, zda to neni jen informační sum...
Odpovědět
KLAPLO TO! :-) ;-) tak a sranda zacina 😂
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že vše se dá stihnout:)
Odpovědět
Určitě ano, my se zasnoubili posledního března a máme svatbu v sprnu :-) To nejdůležitější máme již zařízené :-) Paní v salónu mě uklidňovala, že zná jednu co zařizovala svatbu den předem a taky to zvládla :D :D
Odpovědět
@moninak Tak jakpak na tom jste? Už máte zařízeno?
Odpovědět
@danus13 kupodivu to hlavni zabralo asi tyden😂 nyni mame vsechno podstatné, chybi jen detaily do vyzdoby a kravinky co tam chceme ☺ takze jsem až překvapená, ja to bylo snadne ☺
Odpovědět
Profilova fotka
@moninak take drzim palce aby vam vse klaplo :) My jsme s planovanim zacinali v pulce unora a 2 tydny uz jsme svoji :D a uplne v pohode jsme vsechno stihli :) Kde vase svatba bude probihat ? :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?