Mini svatba jen se svedky 2011 & 2012 - zkusenosti & tipy

Profilova fotka
Ahoj vsem, Brzy se budu vdavat a jsme s pritelem z tech co se rozhodli pro svatbu jen se svedky, a to z mnoha duvodu, o tom ale tato diskuze nema byt. Chtela bych zde vytvorit prostor pro vymenu napadu a zkusenosti co se tyce svatby tohoto typu, od pbleceni, obrad, pohodteni, originalne straveny svatebni vikend...proste cokoliv Vas zainteresovane napadne. Vas ktere jste takovouhle svatbu zazily prosim podelte se jake to bylo :) Tato diskuze je pro Vas vsechny kdo jste se uz rozhodly pro mini svatbu, Vy ktere vahate a resite a kombinujete, prosim pripojte se pouze az budete mit jasno, diskuzi o zvazovani pro a proti mini svatby je tu na foru uz myslim spousta :) Vsem preju krasny svatebni den a hodne stesti do zivota manzelskeho ;)
Odpovědět
Ahoj, my teda měli svatbu se svědky a ještě plus rodiče a sourozenci, take cca 11 lidí. Ale byla úžasná. Brali jsme se 300Km od našeho bydliště, rodiče a svědci si s námi užili víkend, pak odjeli a my pokračovali týden v líbánkách - dovolené. Bylo to úžasné, i když počasí zrovna nic moc :-) Pořád vzpomínáme a nejen my. Kdybychom se měli brát, tak znovu takto. Tady je odkaz http://www.beremese.cz/fotoblog/picas... Jinak můžete využít různé welness hotely apod. nebo aktivnější dovolenou spojenou se svatbou. Záleží, co je pro vás lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj aj my budeme mat taku svatbu. Ja on svedkovia. Pravdepodobne plus rodicia.Aj ked sprvu som to nemala v plane. Preto mam v albe uplne jednoduche saty. A po obrade planujeme par dnovy welnes pobyt, ale este nemam vooobec nic:(
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso @dione Ahoj holky, dik za reakce, my prave uz mame miminko, teda ted uz spis malou slecnu :) zijeme v zahranici a pritel je cizinec takze i logisticky by to bylo slozite delat vetsi svatbu, navic nase rodiny spolu nemuzou komunikovat pac nasi umi jen cesky a ja vim ze by to byl strasny stres je tu vsechny mit, takze u nas opravdu z mnoha duvodu tato varianta, ale musim rict ze jsem to tak vzdycky chtela, jen my a svedci. Nasi se take takto brali. Kdybych se vdavala jeste nez jsem otehotnela, chtela bych se vdat nekde na plazi, proste exoticka dovolena, jen my dva, slunicko, sumeni more... Ted to budeme mit tak ze se bereme v zemi kde zijeme a pak budopu 2 oslavy v Cechah a v Nemecku a na ty se planujeme oblect do svatebniho, aby z to ho rodiny take neco meli a na tech rodinnych oslavach bude i nase mala, na svatbe ne, je malinka nema z toho rozum a chtela by se chovat, navic ma svuj rezim, obidek, siesta, prochazka..takze i kdyz tohle me trochu mrzi, svatba bude jen a jen o nas dvouch. Ja mam svatebni saty ale ne uplne klasicke, nebo ano jsou asi v podstate klasicke az na delku - jsou ke kolenum, se stribrnym zdobenim, bez rukavu a bez raminek, jeste musim sehnat boty a zalezi na nich pac budou videt. Kyrku chci bud rude ruze nebo bile ruze s rudym zdobenim, jen jednoduchou s decentnim zdobenim, aby byla trosicku slavnostni, ale umerne stylu nasi svatby. obrzd by mlel byt kolem 12 hod, pak foceni (na urade ktery je nastesti v krasne budove pro pripad ze by prselo) a kdyz nebud eprset jeste pak v parku. Miluju fotky takze mame profi fotografku. Pak delsi obed se svedky a jejich partnery a tot vse pro ten den D :) bude to patek takze v sobotu asi jeste vyrazime na romantickou veceri ve dvouch...oslavy s rodinami budpu nasledovat asi v kvetnu. Jo a nikomu to nerekneme, az po, ani rodicum, nechci aby mamka v ten den name myslela a bylo ji lito ze u toho neni...tesim se moc, jen ted jeste doladit ty tolik dulezite detaily :) Ja i presto ze to bude mini svatba chci vlasy od kadernika, liceni od profesionalky, chci to pro sebe a pro meho draheho, vzdyt hlavne pro nej mam byt ten den nejkrasnejsi ne? :) Povezte jak jste to meli vy, nebojak to planujete, treba se inspirujeme :) Mate nejaka polodlouhe vlasy? Ani ne na ramena? premyslim co s tim, drdol nechci, ale nejak me nic jineho nenapada...
Odpovědět
@sariss ahoj.. my mame tiez svadbu len o dvoch svedkoch + najblizsia rodina, co su rodicia a surodenci.. nikto viac.. rozhodli sme sa svadbu urobit doma, resp. len taky neskorsi obed.. vyzdobu mam uz rozmyslenu, aj nakupene co treba, saty budem mat tie, co mam v albume ako svadobne :) a okrem toho budeme mat svadbu este aj v piatok :) vsetko to chcem mat take kludne, pokojne a myslim, ze toto je ta najlepsia cesta, ako by to mohlo splnat nase predstavy... yo a svedkovia su z rodiny, takze fakt minimum ludi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katmi jake budes mat saty? nenasla som v albume :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Dovolím si přispět i se svými zkušenostmi. Brali jsme se loni, v šesti lidech, my dva, svědkyně a jejich partneři. Plus náš pejsek. V jednom wellness hotelu v jiném okrese jsme zamluvili víkendový balíček- dvoulůžkové pokoje, v ceně masáže, sauna, vířivka a bazén a také tři tříchodová jídla. V pátek odpoledne jsme přijeli, s holkama jsem vyrazila na pedikúru, kluci zatím omrkli okolí. A pak už to byla zábava. Večer jsme si dali bazén a vířivku, výbornou večeři. V sobotu ráno jsme se všichni pohromadě v klidu nasnídali, pak jsme se rozdělili, všechny holky k nám na pokoj, kluci do jiného. Zatímco my se chystaly, kluci sledovali hokej :-D :-D :-D No a v půl dvanácté jsme měli v zahradě hotelu obřad. Potom jsme se hodinu fotili, dali jsme si klasický oběd- kuřecí salát, svíčková a pak jsme společně rozkrojili pididort, který jsme si nechali udělat. No a odpoledne jsme se převlékli do džínsů a vyrazili se projít, byl nádherný den, byli jsme v krásném prostředí. Večer jsme se zase slezli na jednom z pokojů a sledovali naše hokejisty, jak vyhráli:) V neděli jsme zase zašli do bazénu, abychom se zrelaxovali a po obědě hezky domů:) Byl to parádní víkend, který jsme si s přáteli užili, bylo výborné jídlo, legrace... prostě svatba tak, jak měla být. Beze stresu, beze spěchu... Do teď jsme s manželem neměli jedinou chviličku, kdy bychom takhle maličké svatby litovali:)
Odpovědět
...tí ktorí ste už po takejto mimisvadbičke, oznámenia ste dali pred svadbou alebo po svadbe??? Ja by som asi po svedbe, oznámenie o uzatvorení manželstva. Nehovorím, že veľká svadba nie je krásna, určite že je, ale čo tu čítam, niektoré by som povedala, že to aj preháňajú. ...mne nejde o dary, ... ukázať, že na to mám, ale aby som si svadbu skutočne užila a nie unavená v svadobnú sobotu v noci spadla do postele. Chcela by som to prežiť bez stresu, paniky a hlavne vydržať vo zväzku manželskom s milovanou osobou až do smrti.
Odpovědět
@kathy131 my budeme davat pred svadbou, ale tak, ze asi den pred svadbou budeme posielat, cize ich dostanu po svadbe :-N :-D @dione ja mam tieto ;-) http://www.prettydresses.sk/prettydre...
Odpovědět
Profilova fotka
@kathy131 My dávali oznámení po svatbě. Rodičům jsme to oznámili týden po- když už jsme měli fotky od fotografky. A jakmile jsme to oznámili rodičům, další den jsme rozeslali/roznosili oznámení příbuzným a přátelům...
Odpovědět
Profilova fotka
brali jsme se jen se svedkama, rodina vedela ze to bude, ale nevedeli kdy a vedelo to par znamych, ale taky nevedeli datum. Oznameni jsme posilali az po svatbe, vysluzky jsme predavali ve svatebni den, nekterym az den nebo dva dny po svatbe. Pred svatbou jsme si pronajali srub na 4 dny (čt, pa, so ne), tam jsme se i fotili, svatba byla v sobotu. Svatba byla v lednu 2012, nedavno :-) ptejte se klidne pokud vas neco bude zajimat. Merli jsme zkracenou verzi obradu a bylo to krasny
Odpovědět
@katmi Sú krásne, príjemné, nenanútené. určite budeš fešanda :) nech sa Ti-vám obom vydarí aj svadbička aj život po nej. :) Prajem len a len to najlepšie!!!
Odpovědět
@kathy131 dakujem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kajovaevicka preeeesne taku svadbu som chcela mat ale len v stvorke... Ale co ked uz mame tych rodicov no... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dione Tak i s rodiči by to šlo udělat podobně, ne?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka no praveze nie. Musim to nejak rozdelit, s nimi na obrad potom s kamoskou a jej priatelom welnes pobyt... A ked sa vratime urobime gulas party na zahrade, opekacku asi len take..
Odpovědět
Profilova fotka
@dione My jsme původně chtěli svatbu asi o padesáti lidech, po obřadu na chatu a tam upéct prasátko a kuřata a mít to jako pohodový večer... Ten váš plán taky není špatný:) A po obřadu půjdete s rodiči na oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
No ten obed asi este hej, aby sme neboli hladny:) Ale fakt len obed, a dezert.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme měli svatbu loni a taky jen se svědky, z mnoha důvodů to tak bylo lepší...Nelitujem toho a užili jsme si náš den v klidu a bez starostí. Rodiče věděli, že se chceme vzít sami, ale nevěděli přesné datum. Až den po svatbě jsme rozdali rodině a známým oznámení, že jsme byli oddáni. V 13.hod jsme měli obřad, po obřadu jsme se fotili a pak jsme zašli se svědky posedět do hotelové restaurace na dobré jídlo...Nikdo z rodiny se nezlobil, každý to pochopil a plno lidí nám dokonce řeklo, že nám to schvalují, že jsme to dobře udělali...Fotky se povedly, máme z nich radost a den jsme strávili bez zbytečných zmatků a nervozity...
Odpovědět
Profilova fotka
@katmi Mas velmi netradicni saty, ale krasny, kdyz pak pridas fotky rada se podivam :) Ja mam fotky satu jenom kdyz jsem si je zkousela, to vyvesovat nechci, takze pridam az bude po a jen pro pratele, tak kdo pak bude chtit muze si me pridat :) Ja mam teda oproti Tobe klasiku, ale ke kolenum, takze hodne zalezi na doplncich, na kytce a botach, ucesu, liceni, muze to byt fakt do klasiky nebo tak nak "cool" treba jsem myslela ze si udelam rudy nehty a kytka bude z rudych ruzi...(mela jsem nahodou rude nehty kdyz jsem zkosuela saty a nevypadalo to vubec spatne, tak by to bylo neco jinyho nez francouzska manikura kterou ma kazdy) Jinak ja velky svatby neodsuzuju, kdyz se nekomu chce, ale byla jsem na jedny mega svatbe a nudila jsem se aprislo mi to proste uplne zbytecny, navic vetsina lidi musela cestovat z ciziny takze to stalo majlant i ty pozvany...a jeste si na to ti dva pujcovali pul milionu, to bych ja proste neudelala ale super je to ze to proste kazda mame tak, jak si to zaridime :) Jsem moc rada ze se nas tu seslmo par ktere smyslime stejne :) Holky je tu nektera co se bude vdavat nebo vdavala uz s mimcem? @kajovaevicka ten wellness hotel je moje idealni svatba c.2 hned po Mauriciu (kdybychom byli v dobe svatby bezdetni) a chystame s ena wellness vikend nekdy v lete, to uz se snad nebudu tak bat malou nechat 2 dny u babicky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sariss Tak na Mauritius jsem taky koukala:D Ale chtěli jsme, aby nám to holky odsvědčily... Mauritius je dost drahý, pro dva bychom na to teoreticky ušetřili... ale nemohli jsme si to dovolit platit dalším:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kathy131 My budem posilat oznamko asi jen elektronicky (chceme to poslat hned jak se vezmem a s fotkama) a az po svatbe, nebo jest eje verze ze to posleml jen nejblizsim elektronicky hned ten vikend po a ostatnim v nasledujicich 2 tydnech postou :) U nas se vi ze to chystame ale nikdo nevi kdy presne a rikat to nebudem ani nasim :)
Odpovědět
@sariss ja nemam ani foto mna v tych satach.. nechcela som sa fotit dopredu v nich.. ono to chce vsetko dokopy, doplnky, uces a tak.. aby to vyzeralo super :-) a k tomu dietatku - my mame 3,5rocnu dcerku, takze nasa princezna bude sucastou nasej svadby.. preco si sa pytala? mas tiez babatko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Jasne to chapu, ja to ani nezjistovala na kolik to vyjde pac vime ze to pro nas nepripada v uvahu (kvuli male) jen ze se mi ta myslenka libi :) Jinak co se tyce malych svateb kolem 20-30 lidi moc se mi libi Vinicni Altan v Praze, kdybysme se brali s rodinou a nej kamaradama asi bych chtela tam...v lete...ale zvolili jsme pohodli a klid takze se berem jen sami :) puvodne jsem chtela jen naky saty z butiku, ucesta se a nalicit sama, nakonec jsem se rozhodla ze si dopreju jak saty tak kadernika a liceni vzdyt vdavam se jen jenou v zivote (pevne doufam) ale musim rict ze co s etyce pohodicky pred svatbou tak to trosicku nausuje, pac se tpo blizi a nemam boty (k tem satum co mam musim mit takove co se k nim hodi)...ale to se zmakne :) to me bavi
Odpovědět
Profilova fotka
@katmi jj mame 15 mes holcicku...je moc malinka na to aby tam byla s nami takze tro bude bez ni, ale budeme pak jeste mit 2 oslavy s obojima rodicema (ve svatebnich satech) a tam bude s nami...tak aspon neco :)
Odpovědět
My sme sa rozhodli pre sobas so svedkami prave preto, aky sobas ma pre nas vyznam (teda hlavne pravny). Takze v praxi neviem este presne co si oblecieme - asi rifle a nejaky pekny top. Ak natrafim, bude aj biely. Potom pojdeme na veceru do peknej restiky. Zvysok podla nalady. Mozno aj par drinkov, ale nie vela, kedze zenich na druhy den pracuje. Kyticka nebude, nalicim sa sama a vlasy asi len ako nosim obvykle. Nad tym som este nedumala. No a par dni po ideme na tyzden na dovolenku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak prave takovou svatbu budu mit za dva mesice. Ja, on, moji rodice, jeho maminka a nasi svedci. Dneska jsme si byli pro termin na Nove radnici v Brne. A mimco budu mit v brisku :-) Ted jsem ve 4. mesici :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
My sme sa brali 1.2.2012 v Skotsku v Edinburghu, bol to obrad o piatich ludoch =) Zacalo to tak, ze som chcela ist este pred porodom na nejaku dovolenku lietadlom, lebo s miminkom v brusku sa cestuje lahsie ako s miminkom v kociku. A rovno sme si povedali, ze ved zoberme sa tam. Vsetko sme si povybavovali, porezervovali mesiac a pol dopredu. Spojili sme vlastne svatbu i svadobnu cestu dohromady. Obrad bol velmi prijemny, aj sme sa nasmiali, vylety spojene s navstevou mesta boli super a celkovo to nebol ziaden stres, iba radost. Brali sme sa iba uradne, cirkevne sa zoberieme az bude malicka velka. Fotografie este nemame spravene, ale supnem ich potom sem.
Odpovědět
Profilova fotka
@leniczka_brno @anglicanka1981 diky za prispevek holky :) lmy uz to mame za dverma! ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Nieco nove? Ja som si uz predbezne stanovila termin na 12.augusta:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?