Menu Forum

Zlínský kraj - svatba 2013, poraďte s výběrem programu

16. říj 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
marleene
Registrovala se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
marleene
Registrovala se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Budoucí nevěsty, můžete mi poradit s výběrem programu na svatbu ? Jde mi o hudbu k obřadu a nějaký kvalitní program na hostinu, případně ještě něco zajímavého netradičního. Zlín a okolí. Prostory ještě nemáme. Díky. A.
19. srp 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

Hudba a zábava - Region Zlín
PRO Shop: 1 inzerát
11
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

Hudba a zábava - Region Zlín
PRO Shop: 1 inzerát
11
 A co takhle profi kapelu? Ta Vám jistě svatbu nezkazí, ba naopak. Jsme ze Zlína a rádi Vám zahrajeme. Informace, s odkazem na naše stránky, najdete v mém profilu. emoticon Krásné léto emoticon
22. srp 2012 ve 21:13  •  www.gibon-music.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
22. srp 2012 ve 21:24 • verulicek
fotoportrét
fotoportrét
dinner (33 r.)
DJ na svatbu - profesionální zajištění vašeho svatebního večírku
Jaroslav Večeřa PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2

“Všem našim zákazníkům přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013. Rádi bychom současně poděkovali za spolupráci v uplynulém období a jsme rádi, že pro vás můžeme zajišťovat kvalitní služby.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
dinner (33 r.)
DJ na svatbu - profesionální zajištění vašeho svatebního večírku
Jaroslav Večeřa PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2

“Všem našim zákazníkům přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013. Rádi bychom současně poděkovali za spolupráci v uplynulém období a jsme rádi, že pro vás můžeme zajišťovat kvalitní služby.”
(Před 3 lety)

Dobrý den.Jsem profesionální dj, který zvládne ozvučit obřad i zahrát na Vaší svatební hostině.Více o mě se dozvíte v mém profilu. Samozřejmostí je profesionální techniké zázemí a velký hudební rozsah, přes 6000 hitů.V případě jakékoli otázky mě kontaktujte.Pěkný den emoticon
23. srp 2012 ve 12:05  •  www.dj-na-svatbu.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nusphere
Registrovala se 20. září 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 49 příspěvků. Region Trenčín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nusphere
Registrovala se 20. září 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 49 příspěvků. Region Trenčín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý deň,
skúste sa pozrieť na náš profil. ;)
Sme z TN a ponúkame profesionálnu živú modernú hudobnú prodkuciu, či už samostatne alebo v kombinácií s naším spriateleným DJ-om. Robíme celé Slovensko a ČR.
Viac info je na našom profile alebo na našej oficiálnej stránke.
16. říj 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí