Živá kapela na svatbu, 23.5.2020, Praha

Ahoj muzikanti, kamarádi shání živou(!) kapelu na svatbu - již na jaře 23.5.2020 v Praze pro cca 90-100 lidí. Prostor pro kapelu není moc velký, ale rozhodli se, že za žádnou cenu nechtějí "empétřibend" ani DJ. Nejlépe tedy 4, maximálně 6člennou kapelu s vlastním zvukem a bezdrátovým mikrofonem. Hudební produkce kapely od 20h, zvukovou aparaturu již od 17h (s bezdrátovým mikrofonem). Půl roku předem je relativně na rychlo, ale termín prý už odložit nepůjde...;-) Díky za nabídky! Janek
Odpovědět
Profilova fotka
@jnkmrk Dobrý den, Janku, ve věci zajištění kapely na svatbu Vašich kamarádů v termínu sobota 23.05.2020 v Praze Vám rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Obsahuje i kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k plné spokojenosti ;-) Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci “Dne D” Vašich kamarádů.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu soukromou zprávu. V. Moudrá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu i o živou hudbu na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, Vám budu ráda k dispozici. :) Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení: Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto Harfa Klavír (klávesy) Saxofon Kytara Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců. Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem. Krásný den Simona, harfistka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád jsem se přidal do řady k ostatním a vložil do interní pošty naše švestky ze zahrádky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabízíme 3 členou kapelu. Info o kapele naleznete na našem webu. V případě zájmu mě prosím kontaktujte, pošlu Vám nabídku. Přeji hezký den, Ivan
Odpovědět
Dobrý den všem, děkujeme za nabídky, vše jsme předali, JIŽ JE VYŘEŠENO! Krásný den ve spolek!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?