Živá kapela na svatbu, 15.9.2018, farma Heroutice

Dobrý den, sháníme na svatbu 15. 9. 2018 živou kapelu, max 5 člennou. Nemáme vyhraněny hudební styl, ale preferujeme moderní rock, pop (zahraniční i český), ale chceme i oldies. Swing a jazz spise nee. Naše časová představa je cca 6-8 hod. Děkuji za vaše nabídky !
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rádi bychom pro Vás zahráli na Vaší svatbě, jelikož termín máme ještě neobsazen. Na našich webových stránkách si můžete poslechnout hudební ukázky, shlédnout videa, přečíst reference... V případě zájmu zašlu nabídku. Děkuji za pozornost, přeji hezký den a těším se. Opiela Jaromír
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rádi Vám budeme k dispozici na vaší svatbě. Termín máme volný a vše co uvádíte v popisu jsme schopni splnit i něco víc. Mrkněte na naše web. stránky a v případě zájmu Vám velmi rád udělám cenovou nabídku (prosím o vyplnění formuláře dotaz na cenu, bychom cenu Vám mohli garantovat). Roman Pluta Štístko MUSIC
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mohu nabídnout svoji druhou kapelu Boston.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@marselita2 Dobrý den, omlouvám se, že zasahuji lehce mimo téma diskuse. Chtěla bych se ale zeptat na farmu Heroutice. Vážně uvažujeme, že bychom zde uspořádali svatbu. Mohla byste mi prosím napsat nějakou zpětnou vazbu na toto místo? Jak jste byli spokojeni s celým dnem a s jídlem? Případně nějaké postřehy. Nenašla jsem moc recenzí. Předem mnohokrát děkujeme. M+R
Odpovědět
Dobrý den, určitě se neomlouvejte, moc ráda vám napíšu co a jak. Jednoduše řečeno, byli jsme nadšeni. V první řadě hlavně z toho, že jsme si mohli dovézt z jídla nebo pití co jsme chtěli a nebyli jsme omezeni žádným korkovným jako na jiných místech. Jelikož jsme měli domluvené víno z moravy a pivo z pivovaru přes známého. Co se týče jídla tak to bylo skvělé, velké porce a uvaří vám vše na co si vzpomenete. My jsme měli servírovaný oběd a večer raut a gril. Majitel chtěl jen vědět co na rautu chceme a co se bude grilovat. Cena se pak počítala na osobu. Majitelé jsou moc příjemní, dá se s nimi vykomunikovat opravdu vše. Žádná pravidla v podstatě nejsou. Řeknou vám možnosti a vy si můžete vybrat, jestli chcete stoly takto a nebo takto. Co se týče místa tak je to opravdu příjemné prostředí, pokud chcete mít vše v jednom tak opravdu ideální. My jsme měli 80 lidí a skoro všichni tam spali. Navíc s čím jsem se nikde nesetkala tak vás hned v neděli ráno nevyhazujou, jako někde, že se musíte odubytovat v 10 hod a vyklidit pokoj ... vůbec. My jsme si začali zdobit sál (oni tomu říkají grillhouse) ve středu, v pátek jsme přijeli a v neděli odpoledne jsme odjížděli. Svatební hosté přijížděli už v pátek. Co se týče obřadu, můžete ho mít přímo na farmě a nebo na zámku Jablonná nad Vltavou jako my. Opravdu nemám nic, co by se nepovedlo a nebo bychom měli nějaký konflikt. Co se týče nás tak opravdu doporučujeme. Byli jsme maximálně spokojeni :-) Kdyby vás ještě cokoli napadlo tak mi napište, ráda vám odpovím. Přeju vám hodně štěstí při rozhodování ! Marcela
Odpovědět
@maky_maja Dobrý den, určitě se neomlouvejte, moc ráda vám napíšu co a jak. Jednoduše řečeno, byli jsme nadšeni. V první řadě hlavně z toho, že jsme si mohli dovézt z jídla nebo pití co jsme chtěli a nebyli jsme omezeni žádným korkovným jako na jiných místech. Jelikož jsme měli domluvené víno z moravy a pivo z pivovaru přes známého. Co se týče jídla tak to bylo skvělé, velké porce a uvaří vám vše na co si vzpomenete. My jsme měli servírovaný oběd a večer raut a gril. Majitel chtěl jen vědět co na rautu chceme a co se bude grilovat. Cena se pak počítala na osobu. Majitelé jsou moc příjemní, dá se s nimi vykomunikovat opravdu vše. Žádná pravidla v podstatě nejsou. Řeknou vám možnosti a vy si můžete vybrat, jestli chcete stoly takto a nebo takto. Co se týče místa tak je to opravdu příjemné prostředí, pokud chcete mít vše v jednom tak opravdu ideální. My jsme měli 80 lidí a skoro všichni tam spali. Navíc s čím jsem se nikde nesetkala tak vás hned v neděli ráno nevyhazujou, jako někde, že se musíte odubytovat v 10 hod a vyklidit pokoj ... vůbec. My jsme si začali zdobit sál (oni tomu říkají grillhouse) ve středu, v pátek jsme přijeli a v neděli odpoledne jsme odjížděli. Svatební hosté přijížděli už v pátek. Co se týče obřadu, můžete ho mít přímo na farmě a nebo na zámku Jablonná nad Vltavou jako my. Opravdu nemám nic, co by se nepovedlo a nebo bychom měli nějaký konflikt. Co se týče nás tak opravdu doporučujeme. Byli jsme maximálně spokojeni emoticon Kdyby vás ještě cokoli napadlo tak mi napište, ráda vám odpovím. Přeju vám hodně štěstí při rozhodování ! Marcela
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?