Živá hudba- volné termíny na rok 2016

Sháním kapelu na svatbu 18.6.2016 v Táboře a zjišťuji, že všechny kapely už mají termín obsazený. Našla by se kapela s volný termínem, která by byla ochotná přijet do Tábora? Nejlépe s ukázkou nahrávek na webových stránkách. Děkuji za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme své služby. Jsme hudební skupina (trio, duo) s letitými zkušenostmi v ČR i v zahraničí. Klademe důraz na kvalitní zvuk a široký repertoár. Pomůžeme sestavit hudební program na míru dle věkového složení svatebčanů. Více v našem profilu a na našich internetových stránkách, viz kalendář akcí . S pozdravem Orchestra Party
Odpovědět
Profilova fotka
@lenze Vážená nevěsto, jestliže mají kolegové z Orchestra party volno tak neváhejte! Lepší budete už jen těžce shánět!
Odpovědět
@sonido Podle rozpisu akcÍ na jejich stránkách bohužel volno v tomto termínu nemají, ale děkuji za doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenze No překvapilo mě to, ale nezkoumal jsem...sám jsem na daný termín již odmítl přes 12 zájemců...hodně štěstí v hledání a ať se Vám svatba vydaří dle představ! Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Musím souhlasit s kolegou - 18.6, je vylmi vypjatý svatební termín - máme rezervováno již od září... :-) Pokud mohu radit, na tento termín s rezervacemi čehokoli fakt neotálejte. Celý červen bude asi podobný.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posíláme IP.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?