Živá hudba pouze k obřadu

29. čvn 20202

Krásný den, doporučil by mi prosím někdo živou hudbu na obřad 12. 9. 2020 na Hotelu Buchlov? Stačily by třeba jen klávesy, případně k tomu třeba housle. Děkuji. 🙂

• @makinka11  Dobrý den, slečno nevěsto,
    ve věci zajištění živé hudby na Váš svatební obřad v termínu sobota 12.09.2020 na Hotelu BUCHLOV Vám rád budu k dispozici.
    Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty.

Obsahuje i hudebníky/kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti 😉
    Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.

• Dobrý den,

živá hudba na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, je skvělou volbou. 🙂

Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení:
    Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto
    Harfa
    Klavír (klávesy)
    Saxofon
    Kytara
    Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara

Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár Vám rádi zahrají na výběr a přání.
    Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem.

Krásný den
    Simona, harfistka

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Multižánrový DJ a moderátor na svatby (Rádio, TV), TOP reference, významní klienti, zahraniční svatby, rozsáhlý hudební záběr, zábava a tanec pro všechny generace. Služby v oblasti zábavy, hudební produkce, moderování...
    Jmenuji se Ondřej Čáň a jsem DJ a barman z Pardubic . Bude mi ctí pro Vás zahrát ,nebo zajistit mobilní bar na Vaší svatbě
    Hudba na svatbě je jednou z nejdůležitějších částí svatebního dne,zkušený DJ, bude vám a vašim hostům naslouchat a splní i vaše přání.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů