Živá hudba nebo DJ, 17.8.2019, Krnov

Profilova fotka
Hledáme živou hudbu či DJ na naši svatbu 17.8.2019 v Krnově (Moravskoslezský kraj, okres Bruntál). Chtěli bychom nějaký mix písniček, české, anglické, něco nového, něco i staršího, občas nějaký valčík či walz...hlavně aby byla zábava a lidi se bavili. Děkuji předem za tipy a nabídky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a rádi Vám přijedeme zahrát. Hrajeme přesně to co píšete a krom toho dělám i DJ, v případě, že si to budete přát, je možnost kombinace s reprodukovanou hudbou. Dále nabízíme karaoke, foto-koutek, světelnou show s 3D Laserem, moderování, svatební hry aj. po dohodě. Koukněte na naše webové a facebookové stránky a v případě zájmu Vám rád udělám přesnou cenovou nabídku, stačí vypsat jen náš formulář na našich stránkách. Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko MUSIC
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslala jsem Vám naši nabídku živé hudby, tak se mrkněte. A pokud by Vám naše nabídka vyhovovala, rádi Vám na svatbě zahrajeme. Pěkný den přeje Yvona Juchelková.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?