Živá hudba na svatbu - květen 2019

Dobrý den, najde se tu někdo, kdo mi poradí nebo nabídne své služby? Hledáme živou hudbu na svatbu (okr. Děčín), kde v repertoáru budou i nějaké skladby s houslemi. Najde se nějaká? Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby. Prosím, podívejte se na můj profil, kde najdete i webové stránky. Nabízím multižánrovou hudbu s velkou možností nástrojů. Hezký den, Eliška
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Přeji dobrý den, mohu poskytnout několik ansámblu s houslemi. Podívejte se na můj web. V případě zájmu poskytnu bližší informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Housle v kapele sice nemáme, nicméně to umíme dobře rozjet. V případě zájmu zašllu nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, živá hudbu na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, je skvělou volbou. Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení: Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto Harfa Klavír (klávesy) Saxofon Kytara Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců. Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem Krásný den Simona
Odpovědět
@harfistka_simona Dobrý den, děkuji za Vaši nabídku, ale hledám spíš kapelu na svatební hostinu, která má mezi sebou i houslistu, který doplní repertoár o nějaké písně např. od Divokého Billa apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, je to k Vám celkem dost daleko, ale dalo by se to zvládnout. Pokud nikoho neseženete, mohli bychom Vám nabídnout naše DUO rozšířené o hostujícího dobře hrajícího houslistu. Podívejte se na náš repertoár a pokud by Vám vyhovoval (od Divokého Billa máme v repertoáru cca 9 skladeb) a oslovila byste nás, sdělíme Vám cenu za vystoupení. Pěkný den přeje za DUO KOKTEJL Yvona Juchelková.
Odpovědět
Dobrý den. Tento termín máme volný a rádi na Vaší svatbě zahrajeme. Poslechněte si, prosím, ukázky z našich webových stránek. V případě zájmu Vám zašlu nabídku. Houslistu také máme a šikovného :-) Přeji hezký den Zdeněk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?