Menu Forum

Živá hudba na svatbu, 9.9.2017, Žďár nad Sázavou

11. črc 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
sonik91
Registrovala se 20. února 2017 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Žďár nad Sázavou.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sonik91
Registrovala se 20. února 2017 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Žďár nad Sázavou.
  • Neví, kdy bude svatba
 S přítelem hledáme kapelu na svatbu, prosím doporučte nám něco, případně zašlete nabídku na sona.hroudova@centrum.cz. Svatba se bude konat ve Žďáře nad Sázavou 9.9.2017. Děkuji
20. únor 2017 ve 20:20  • Odpověz  •  Líbí se mi to
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kapelapesla
Kapela K.Pešla
ZUZKA PRO

Hudba a zábava - Region Brno
15
fotoportrét
fotoportrét
kapelapesla
Kapela K.Pešla
ZUZKA PRO

Hudba a zábava - Region Brno
15
 Dobrý den,
nabídku naší kapely jsem vám poslala v e.mailu. Zaujme?
Zuzka
20. únor 2017 ve 20:59  •  www.pesl.org  • Odpověz  •  Líbí se mi to
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj fotografie s kontaktnými údajmi”
21. únor 2017 v 07:56 • orchestraparty
fotoportrét
fotoportrét
magdasmolkova
Couple Of Sounds
CoupleOfSounds PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
3

“Hezký den všem, ráda bych je i tady oficiálně otevřela booking na svatební sezónu 2020 --> ŽIVÁ HUDBA na vaší svatbu, akustické duo/trio/kapela, covery moderních songů i klasik a na obřad a první tance písničky dle přání snoubenců :) www.coupleofsounds.com https://www.youtube.com/watch?v=g-vMtU0ME3o”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
magdasmolkova
Couple Of Sounds
CoupleOfSounds PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
3

“Hezký den všem, ráda bych je i tady oficiálně otevřela booking na svatební sezónu 2020 --> ŽIVÁ HUDBA na vaší svatbu, akustické duo/trio/kapela, covery moderních songů i klasik a na obřad a první tance písničky dle přání snoubenců :) www.coupleofsounds.com https://www.youtube.com/watch?v=g-vMtU0ME3o”
(Před 3 měsíci)

Moc doporučuju Black Tower emoticon
12. čer 2019 v 07:25  •  www.coupleofsounds.com  • Odpověz  •  Líbí se mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
gamdar
Hudební trio Elusive
Trio Elusive PRO

Hudba a zábava - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
gamdar
Hudební trio Elusive
Trio Elusive PRO

Hudba a zábava - Region Praha
 Dobrý den, mrkněte prosím na Trio Elusive na tomto serveru. Na Youtube jsou na kanálu Dagmar Lisá další videa a zvukové nahrávky: https://www.youtube.com/channel/UCpMIyDktfPXp00wZEQuhSLQ?view_as=subscriber . Také na Instagramu pod názvem elusiveband.
Zdraví Dagmar (v triu piano)
19. čer 2019 v 07:45  •  www.elusiveband.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
7

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
7

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 3 lety)

Dobrý den,

živá hudbu na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, je skvělou volbou. emoticon

Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení:
Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto
Harfa
Klavír (klávesy)
Saxofon
Kytara
Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara

Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců.
Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem.

Krásný den
Simona, harfistka
11. črc 2019 v 06:38  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to