Menu Forum

Živá hudba na svatbu, 28. 9. 2019 na Rusavě

24. bře 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
carra01
Registrovala se 18. února 2019 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
carra01
Registrovala se 18. února 2019 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,
sháníme kapelu, která by nám zahrála 28. září na svatbě na Rusavě (Zlínský kraj), z důvodu malého prostoru max dva lidi. Pokud znáte i dobrou cimbálovku nebo harmonikáře na odpoledne (cca na 2 hod), tak by to bylo super! Předem moc děkuji a jsem vděčná za tento web, moc mi pomohl. emoticon
14. bře ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

znám šikovné muzikanty cimbálovek, které bych Vám mohla nabídnout, většinou hrají v 5-6 lidech, proto bude na domluvě snížení jejich počtu. V případě zájmu mne kontaktujte zprávou nebo emailem (odkaz na webové stránky níže).

Hezký den
Simona
24. bře v 06:54  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hedvika6
2
Registrovala se 2. července 2017 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
hedvika6
2
Registrovala se 2. července 2017 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Vygooglete si Pavel Mucha garmoškář. Hraje na harmoniku a je moc prima emoticon
24. bře v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
26. bře v 08:48 • tin23