Živá hudba na opravdu malou svatbu

Ahoj, plánujeme opravdu malou svatbu na 10 lidí včetně novomanželů. Stejně ale bychom chtěli organizovat něco zajímavého, a proto hledáme tipy na živou hudbu - ideálně jeden nebo dva hudebníka, např. kytara + zpěv, na cca 1,5-2 hodiny s začátkem kolem 18:00 (přibližná lokace - Praha, hotelový salonek). Co jsem zatím našla, byly velké kapely na větší svatby, takže ani nevím. Děkuji předem za tipy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, jsem svatební pianista a svojí hrou často doprovázím také malé svatby. Pokud by vás taková možnost oslovila, klidne se mi ozvěte.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na naše webovky. Můžeme obohatit Váš svatební den například i cimbálem nebo klavírem, houslemi a zpěvem ( 2 hudebníci).
Odpovědět
Profilova fotka
Hudební duo Dominika a Jan S živou hudební produkcí máme několikaleté zkušenosti. V našem repertoáru nechybí převzaté písně, které každý zná. Hrajeme v obsazení zpěv a kytara. Produkce jednoho setu (50 minut) 4 990 Kč + Každý další započatý set 1 000 Kč + Doprava (3 Kč za km) Celovečerní produkce (4 sety po 50 minutách) 7 990 Kč + Doprava (3 Kč za km) Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?