Menu Forum

Živá hudba na obřad i oslavu, 14.9.2019, Tábor

3. led 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
macii22
1
Registrovala se 28. listopadu 2018 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Trutnov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
macii22
1
Registrovala se 28. listopadu 2018 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Trutnov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, hledám živou hudbu na obřad i následnou oslavu emoticon Na obřad bychom rádi housle nebo něco v tomto stylu, na oslavu a tanec potom kapelu emoticon Máte tipy? Díky moc emoticon Svatba bude kousek od Tábora
4. pro 2018 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nikapavlova
Fantajm music band
kapela Fantajm PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
3

“Adele v našem repertoáru rozhodně nechybí :-) https://www.youtube.com/watch?v=Hxxzd7WPiZc&fbclid=IwAR1G6Wcn7v5Jl5_V9ZSxJn6Mz8id1q3qLSEF9GAo39nAqnye37o0ojigtEU”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nikapavlova
Fantajm music band
kapela Fantajm PRO

3

“Adele v našem repertoáru rozhodně nechybí :-) https://www.youtube.com/watch?v=Hxxzd7WPiZc&fbclid=IwAR1G6Wcn7v5Jl5_V9ZSxJn6Mz8id1q3qLSEF9GAo39nAqnye37o0ojigtEU”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, Macii22, ráda bych Vám nabídla naši kapelu Fantajm. Zkuste se podívat na naše webové stránky i na facebook a pokud se Vám zalíbíme, napište a já Vám ráda pošlu cenovou nabídku a repertoár. Mějte se hezky, Míša S.
5. pro 2018 v 08:31  •  www.fantajm.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (34 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Brno
4

“Rezervace na další rok se nám již plní. Nečekejte s Vašimi objednávkami až na březen, tou dobou už bývají ty nejžádanější termíny většinou plné. Nově zastupuji i duo housle a harfa v Plzeňském kraji!”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (34 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

4

“Rezervace na další rok se nám již plní. Nečekejte s Vašimi objednávkami až na březen, tou dobou už bývají ty nejžádanější termíny většinou plné. Nově zastupuji i duo housle a harfa v Plzeňském kraji!”
(Před 3 měsíci)

DObrý den! V Táboře mám vynikající kolegy - housle a violoncello nebo houslové duo, mohu zajistit. Pošlu Vám zprávu.
7. pro 2018 ve 13:35  •  www.artepertutti.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macii22
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
macii22
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @artepertutti Dobrý den, mohu poprosit o kontakt a nabídku?emoticon
7. pro 2018 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
macii22
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
macii22
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @nikapavlova Dobrý den, můžete mi prosím poslat na email marcela.janouch@gmail.com nabídku a váš repertoár?emoticon děkuji
7. pro 2018 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (34 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

4

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (34 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

4

(Před 3 měsíci)

@macii22 Již jsem posílala zprávu zde a myslím, že jsme již v mailovém spojení emoticon
8. pro 2018 v 10:19  •  www.artepertutti.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikapavlova
Fantajm music band
kapela Fantajm PRO

3

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nikapavlova
Fantajm music band
kapela Fantajm PRO

3

(Před 3 měsíci)

@macii22 Hezký sobotní den, ráda Vám ji posílám. Za chviličku by Vám měla dorazit emoticon Zdraví, Míša S.
8. pro 2018 ve 14:17  •  www.fantajm.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djhenry (41 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

PRO Shop: 1 inzerát
1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djhenry (41 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

PRO Shop: 1 inzerát
1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 2 lety)

Dobrý den, slečno nevěsto,
v termínu sobota 14.09.2019 Vám na Vaší svatbě v Táboře rád budu k dispozici.
Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty.
Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
26. pro 2018 v 00:07  •  www.alfaagency-art.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

živá hudbu na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, je skvělou volbou. Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení:
Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto
Harfa
Klavír (klávesy)
Saxofon
Kytara
Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara

Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců.
Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem.

Krásný den
Simona, harfistka
2. led v 10:48  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika_suchankova
Veronika & The Band
Veronika Moudrá (Suchánková) PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
veronika_suchankova
Veronika & The Band
Veronika Moudrá (Suchánková) PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
 Dobrý den,
ráda bych Vám nabídla mou kapelu Veronika & The Band pro hraní na vaší svatbě - hrajeme pop, jazz, swing, 60. léta, rocknroll, tak, aby si každá generace našla to své. Podívejte se na naše stránky a facebook a pokud by vás zaujal náš repertoár a styl, neváhejte se mi ozvat.

S pozdravem Veronika Moudrá (Suchánková)
3. led ve 20:16  •  www.veronikamoudra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí