Menu Forum

Živá hudba na obřad i oslavu, 14.9.2019, Tábor

8. pro 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
macii22
Registrovala se 28. listopadu 2018 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Trutnov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
macii22
Registrovala se 28. listopadu 2018 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Trutnov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, hledám živou hudbu na obřad i následnou oslavu emoticon Na obřad bychom rádi housle nebo něco v tomto stylu, na oslavu a tanec potom kapelu emoticon Máte tipy? Díky moc emoticon Svatba bude kousek od Tábora
4. pro v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nikapavlova
Fantajm music band
kapela Fantajm PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
3

“Máme tu ještě jednu písničku :-) Lásko voníš deštěm od Marie Rottrové https://www.youtube.com/watch?v=G0gVPYHktrY”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
nikapavlova
Fantajm music band
kapela Fantajm PRO

3

“Máme tu ještě jednu písničku :-) Lásko voníš deštěm od Marie Rottrové https://www.youtube.com/watch?v=G0gVPYHktrY”
(Před 2 týdny)

Dobrý den, Macii22, ráda bych Vám nabídla naši kapelu Fantajm. Zkuste se podívat na naše webové stránky i na facebook a pokud se Vám zalíbíme, napište a já Vám ráda pošlu cenovou nabídku a repertoár. Mějte se hezky, Míša S.
5. pro v 08:31  •  www.fantajm.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (33 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Brno
3

“Pro tuto i příští sezónu mám k dispozici v nabídce také kolegy z plzeňského kraje. Můžete vybírat z kombinací houslové duo, housle a klavír. Exkluzivně je také možnost housle a harfa!”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (33 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

3

“Pro tuto i příští sezónu mám k dispozici v nabídce také kolegy z plzeňského kraje. Můžete vybírat z kombinací houslové duo, housle a klavír. Exkluzivně je také možnost housle a harfa!”
(Před 3 měsíci)

DObrý den! V Táboře mám vynikající kolegy - housle a violoncello nebo houslové duo, mohu zajistit. Pošlu Vám zprávu.
7. pro ve 13:35  •  www.artepertutti.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macii22
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
macii22
  • Neví, kdy bude svatba
 @artepertutti Dobrý den, mohu poprosit o kontakt a nabídku?emoticon
7. pro ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
macii22
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
macii22
  • Neví, kdy bude svatba
 @nikapavlova Dobrý den, můžete mi prosím poslat na email marcela.janouch@gmail.com nabídku a váš repertoár?emoticon děkuji
7. pro ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (33 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

3

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (33 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

3

(Před 3 měsíci)

@macii22 Již jsem posílala zprávu zde a myslím, že jsme již v mailovém spojení emoticon
8. pro v 10:19  •  www.artepertutti.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikapavlova
Fantajm music band
kapela Fantajm PRO

3

(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
nikapavlova
Fantajm music band
kapela Fantajm PRO

3

(Před 2 týdny)

@macii22 Hezký sobotní den, ráda Vám ji posílám. Za chviličku by Vám měla dorazit emoticon Zdraví, Míša S.
8. pro ve 14:17  •  www.fantajm.com  • Odpověz  •  To se mi líbí