Živá hudba na obřad Boskovice 4.6.2022

17. led 202210

Hledáme živou hudbu na obřad v Boskovicích 4.6.2022 od 14:00. Jedná se o venkovní obřad. Rádi bychom někoho např. s houslemi, basou, kytara, apod. Děkuji za nabídky.

 • Dobrý den,

  ve Vaší oblasti mám spoustu kolegů houslistů, kteří by Vám mohli doprovodit Váš svatební obřad. Pošlete mi prosím na email nebo do SZ termín obřadu a přesné místo, abych mohla nabídnout houslistu z nejbližší vzdálenosti 🙂

  Živý hudební doprovod Vám podbarví tento jedinečný den při příležitosti svatebního obřad nebo slavnostní hostiny a vytvoří nádhernou romantickou atmosféru.

  ♥ Nabízíme široké možnosti výběru hudebních nástrojů a skladby Vám rádi zahrajeme na přání snoubenců dle Vašeho výběru. Hudbu Vám rádi zajistíme z Vaší oblasti. ♥

  ♪ Smyčcové kvarteto, smyčcové trio/duo ♪ Harfa ♪ Klavír (klávesy) ♪ Saxofon ♪ Kytara ♪ Duo harfa a housle ♪ Duo housle a klavír/kytara ad.
  Více informací o hudebním doprovodu Vám rádi poskytneme - kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem.
  Krásný den
  Harfistka Simona

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Brněnský DJ Boris ® nabízí hudební doprovod na Vaši svatbu včetně profi ozvučení. Maximální spolehlivost a jedinečné reference. Praxe 30 let!
  100% živá kapela - energický pop & rock pro váš velký den nebo sólo kytara/zpěv. Vše dle domluvy píseň na první tanec i akustickou produkci k obřadu.
  DJ Ondra. DJ na svatbu, akci, oslavu, párty. Máme nejlepší ceny pro Ostravu i okolí. Více informací na našem webu.
  Články od našich partnerů
  Snazší plánování svatby s WeMarry.io
  Pro pěknou svatbu nemusíte vyhrát v loterii. 6 tipů, jak
  Kolik stojí svatba? Tipy jak snížit náklady za svatbu na minimum
  Archiv článků od partnerů