Živá hudba 12.9.2020

Ahoj, mohli byste prosím doporučit živou hudbu na září 2020? Bude to do restaurace na Praze-západ, představuji si tak 2-3 hudebníky. Kteří jsou společenští, zahrají něco nového, něco staršího, české i anglické, pop, rock, folk...taková ta klasika k tanci :-D případně pomůžou s ohlášením bodů programu :-) děkuji předem za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím naše duo/trio (kytara, zoěv, cajon) hrajeme moderní i starší věci, české i zahraniční :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsali jsme Vám zprávičku do interní pošty, tak se podívejte. Hezký den přejeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_honza2020 zdravím vás rád bych doporučil naší kapelu s dlouholetou zkušeností. Více info na našem profilu nebo stránkách kapely.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabídku hudby na svatební after párty Vám posílám interní poštou. Přeji hezký den, Ivan
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_honza2020 Dobrý den, slečno nevěsto, ve věci zajištění kapely na Vaší svatbu v termínu sobota 12.09.2020 v restauraci na Praze-západ Vám rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Obsahuje i kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti ;-) Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím produkci hudební skupiny Triget. Charakteristika, kterou píšete nás přesně vystihuje..;). Více informací u nás na webu nebo na fb. Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Srdečně zdravím, osobně doporučuji naší kapelu the Black. Máme vynikající reference a dlouholeté zkušenosti. Pro více informací navštivte naše stránky a nebo profil na beremese. Těšíme se na odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_honza2020 Srdečně zdravím, osobně doporučuji naší kapelu the Black. Máme vynikající reference a dlouholeté zkušenosti. Pro více informací navštivte naše stránky a nebo profil na beremese. Těšíme se na odpověď.
Odpovědět
Dobrý den, mnohokrát děkuji za nabídky. Jsem teď myšlenkami spíš ve škole, tak mi bude chvíli trvat než se tím prokoušu :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?