Menu Forum

Zajistíte nám hudbu na obřad v Praze 10 dne 28.6.2013?

5. čer 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
85petra
Registrovala se 3. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
85petra
Registrovala se 3. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, rádi bychom si nechali zajistit hudbu na svatební obřad, který se koná v pátek 28.6.2013 ve 12:30 v Praze 10. Jedná se o venkovní prostory v parku, kde není přívod elektřiny. Preferovali bychom reprodukovanou hudbu dvou připravených písní včetně obsluhy či případné živou hudbu (flétnu nejlépe) či cokoliv jiného na doporučení. Za nabídky budu ráda, prosím však, abychom se vešli do maximální částky 3.000,-Kč. Děkuji. Petra
4. čer 2013 v 10:40  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
hudbamichal (28 r.)
HUDBAMICHAL.cz
Michal Kindl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
14
fotoportrét
fotoportrét
hudbamichal (28 r.)
HUDBAMICHAL.cz
Michal Kindl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
14
 Dobry den, do castky se vejdeme. Prosim o Vas e-mail emoticon Hraji žive na piano + zpev
4. čer 2013 ve 21:08  •  www.hudbamichal.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juditak (32 r.)
Jitka a Ondřej Koláčných - houslové duo
Jitka Koláčná Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Jičín
1
fotoportrét
fotoportrét
juditak (32 r.)
Jitka a Ondřej Koláčných - houslové duo
Jitka Koláčná Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Jičín
1
 Dobry den, jsme houslove duo, takze elektriku nepotrebujeme vubec. Popularni pisne hravame, zalezi jake presne byste chtela. Castku v pohode naplnime, mozna i byste neco usetrila.. Podivejte se na naše stránky, mame tam nasi nabidku na hrani na svatbach. Budeme se tesit na Vas email! emoticon emoticon
5. čer 2013 ve 22:34  •  www.kolacnych.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”