Wedding DJs - zkušenosti

Nemáte někdo zkušenosti s DJ z http://www.weddingdjs.cz/dj-na-svatbu? :-)
Odpovědět
@kamilat123 Ahoj :-) Za mě super, jsou to opravdu profesionálové. 8-) Sestřenka měla na svatbě DJ Cliché, sestra DJ Schafffa (toho budu mít i já) :) Všichni byli spokojení a DJe chválili. Navíc odchází až odchází poslední tanečník, ne s tím že odbije určitá hodina a oni se prostě sbalí, protože mají po šichtě... Navíc např. DJ Schafff je opravdu bavič. Určitě doporučuju ;-)
Odpovědět
Děkuji, DJ Schaff je v našem termínu obsazený, ale DJ Cliché v nabídce máme :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@kamilat123 DJ Cliche hrál na svatbě našich kamarádů a byla to skvělá párty až do ranních hodin :-) Sama jsem ho taky chtěla, ale je již obsazený.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Musím za sebe absolutně vynachválit DJ Štěpána. Hrál vše, co jsme chtěli. Dokonce se trefil do našich oblíbených písní, aniž bysme museli říkat. Zvučil nám obřad i hostinu s moderováním. Fakt pecka, kdybych mohla znovu vybírat, byl by jasnou volbou. I hosté s ním byli nadmíru spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna jsem poslala rezervaci, tak uvidíme, který bude volný. Zatím mám rezervovaného jiného, ale uvidíme, třeba vyberu tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Škoda, ze mi tahle diskuze unikla, ale třeba pomůže někomu dalšímu. Nám hrál DJ Cliche z Wedding DJs a byla to ta nejlepší volba.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Holky a jak se tak pohybuje cena? Děkuji!
Odpovědět
Mohu také se zeptat na cenu?
Odpovědět
zalezi ktory DJ, kazdy ma cenu trosku inu, nam prisla ponuka viacerych, ceny boli v priemere 13 000 - 16 000 Kč vratane osvetlenia a cestovnych nakladov, za hranie od obeda do rana :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@mabendov Kolik prosím stojí DJ Schaff ? Nikdo nikde nemá ceny na stránkách :) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Wow, to jsou teda ceny. Možná jsou to fakt profíci, ale už mi to přijde hodně, zvlášť, když člověk sežene super DJ i za polovinu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Některé z nich znám a jsou super. Potkáváme se na svatbách. Ono jde hlavně o to jak ten DJ umí hrát, jak (a jestli vůbec) umí mixovat hudbu, jestli i moderuje, nebo zpívá, jakou má aparaturu a jestli má třeba i nějaké osvětlení, mlhu a pod. Všechno jsou to přidané hodnoty které pak tvoří vyjímečný celek. Nejdůležitější však je jak se ten DJ dokáže vcítit do vkusu a nálady svatby. Jestli dokáže být na stejné vlně jako hosté. A tohle je většinou kámen úrazu velkého množství DJ. Jednou písničkou dokážou zaplnit parket a druhou ho zase na půl hodiny úplně vylidnit. A přesně tady se pozná kdo opravdu umí a kdo jen pouští písničky. U těch dražších je pravděpodobnější že svoji práci umí. A věřte, že není nic horšího, než když vám někdo hned po svatebním sóle pustí třeba Šenkýřku (Dneska to rozjedem na plný pecky) :-) Zažil jsem spoustu svateb, kdy to DJ úplně zabil. Zábava je důležitá, proto na hudbě nešetřete.
Odpovědět
Profilova fotka
@video_majek My právě takového DJ máme, už jsem ho za poslední rok a něco zažila na 3 svatbách kamarádek, máme ho zamluveného už od té 2. svatby. A je za úplně jinou cenu. Má hodně světel, mlhu, umí hrát a poznat na lidech, co zrovna chtějí, prostě se těšíme i na náš super večírek s ním. Možná si za svou práci říká mnohem míň, než by mohl, jak to tak čtu, ale tím líp pro nás. A co já vím, třeba mu to, co si říká, stačí. Ale je fakt, že jsem kdysi na nějaké svatbě zažila i "DJ", který si hrál jen tak nějak pro sebe, písničky, co se vůbec nehodily, lidi se bavili jen chvílemi. Rozdíly jsou asi dost velké.
Odpovědět
Profilova fotka
@video_majek Zdravím Vás a souhlasím s vámi, že je potřeba umět hrát,moderovat, mít kvalitní aparaturu, osvětlení atd. Jen mě zaráží, proč nevěsta, která měla svatbu už v roce 2016 na těchto stránkách už po několikáté dělá NEPLACENOU reklamu někomu, kdo NENÍ mezi zdejšími profesionály, kteří si na tomto portále reklamu poctivě platí!?! Proč po dvou letech dotaz: Nemáte někdo zkušenosti s DJ z http://www.weddingdjs.cz/dj-na-svatbu? když evidentně na svoji svatbu nikoho nehledá??? Nad tím bych se asi trochu zamyslel, i když je věcí admina tohoto portálu, že mu utíkají peníze.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@dj_libor_velek To musíte napsat adminům a oni to prověří. Já napsal jen svoje zkušenosti, protože jsem z hraní některých DJ upřímně nešťastný. Odráží se to totiž i na mé práci a když není zábava, nemám pak takové záběry jaké bych chtěl.
Odpovědět
Profilova fotka
@video_majek Ano s tím souhlasím a nijak nechci snižovat kvalitu jejich práce, sám mám za sebou také spousty svateb a spolupráci s různými fotografy i kameramany více či méně známými.Jen jsem tím chtěl říct,že výše uvedená slečna (a nejen ona) zde velmi ráda a už po několikáté (i když jí to admin po čase smaže) dělá neplacenou reklamu,což vůči zdejším profíkům není fér a i vám by jistě také,jako řádně registrovanému a poctivě platícímu profíkovi ve svém oboru vadilo, kdyby zde kdekdo doporučoval nějaké své kamarády a známé,jako skvělé fotografy a kameramany na svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
@dj_libor_velek dotaz bol zadaný dňa 19. února 2016, čiže pred dátumom svadby nevesty, ktorá sa pýtala. Portál Beremese slúži na získavanie a vymieňanie skúseností, a keď sa nevesta pred svadbou opýta na skúsenosti s DJ-om, nepovažujeme to za reklamu a to aj v prípade, že daný DJ na stránke nie je ako Profesionál. Ak by sme mali mazať všetky takéto dotazy, portál by pre nevesty úplne stratil svoj zmysel :)
Odpovědět
@nima1234 Dobrý den, mohla bych poprosit o jakého Dj se jedná? Sháním někoho solidního, ale cenově přijatelného. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Nám hrál Dj Cliche a výborně se trefil do našeho vkusu. Schůzka, kde jsme se domlouvali, trvala 2 hodiny :D A zažila jsem i Schafffa a rovněž něco neuvěřitelného. S cenou jsme byli ok, pro nás to byla důležitější polozka než fotograf..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
My měli na svatbě od agentury weddingdjs Dj Wolfa. Je profesionál, má dobrou aparaturu, rozjetou párty dokáže udržet a podpořit. Bohužel je ale velmi arogantní a sebestředný, je s ním těžká domluva. Projevovalo se to ve vztahu k nevěstě, ke cateringu, k majitelce penzionu/koordinátorce svatby i ke všem svatebčanům. Ve většině případů nerespektoval přání svatebčanů, například na požadavek nevěsty zahrát na tanec s rodiči Pokáče odpověděl, že ho nemá rád a že ho hrát nebude. Pokud parket není plný nadšených a tancujících lidí, raději sedí v koutě a kouká do mobilu. Hrát například podkres k hostině (rautu), na kterém byl s nevěstou domluvený, se zdálo být pod jeho úroveň a chtěl po majitelce, aby tam něco pustila sama. Sám se šel raději v klidu najíst. Na hostině tak bylo hrobové ticho. Místo domluvených playlistů hrál převážně svoje písně. Do klubu bychom na něj klidně šli, ale na svatbu se prostě nehodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tuto agenturu nedoporucuji protoze ji nelze odeslat negativni recenzi, takze clovek opravdu netusi zda je DJ opravdu dobry ci nikoliv
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?