Volný DJ na 27.9.2016 v okolí Ostrava - Frýdek-Místek - Nový Jičín?

Profilova fotka
Hezký den všem, hledám DJ na naši úterní (ano úterní) svatbu v Petřvaldě u Mošnova. Kapela nám bohužel odmítá v týdnu hrát (lidi chodí do práce, žejo) takže nám nezbývá nic jiné než DJ. Máte někdo zkušenost s někým, koho byste doporučili? Na pracovním večírku nám hrál jeden opravdu šikovný pán, bohužel nemůžu najít vizitku a jméno si nepamatuju :/ Ale vím, že na vizitce měl fotku jak hraje na klávesy :-D Dík za pomoc
Odpovědět
Vždyť tu svatbu máte před státním svátkem, pokud se nepletu.. Tak to se ráno nikdo do práce hnát nebude ;) Určitě doporučuji Petra Soukupa, s ním nešlápnete vedle. Sympaťák, vždy vyjde vstříc a profík každým coulem!
Odpovědět
Profilova fotka
@tedrezka No problém je ten, že většina dělá třeba do čtyř (to úterý) a ještě k tomu dojíždí, takže reálný dojezd na naši hostinu je někde kolem páté až půl 6 a to nemluvě o tom, že by museli začít nazvučovat prostor apod. takže k hraní by se dostaly dost pozdě. Zkrátka by tam víc obtěžovali tím zkoušením apod. To by nedopadlo dobře :/
Odpovědět
@misa0605 v tom případě je Petr tutovka ;-) určite mrkni na jeho profil zde či facebook ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa0605 Dobrý den, pokud Petr Soukup nebude moct, nabízím Vám své služby. Více zasílám do zprávy. Petr Knap Majitel, DJ KV-Production
Odpovědět
Profilova fotka
@tedrezka Díky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
@kv_production Děkuji, dám vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám nabídku do IP..
Odpovědět
Dobrý den, nabídka v IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem, již není třeba :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?