Vlastní svatební hudba na zámku v Mikulově

Ahojky, chi se zeptat, dostala jsem na matrice seznam skladeb, které tam živá hudba (klavír, housle)může zahrát, něco jsem si vybrala, ale našla jsem na jednom CD, krásnou serenádu, ale nevím jestli je možný si tam pustit své vlastní CD....Jestli jste tam někdo měl svatbu, tak prosím napište.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky jsme chtěli původně svatbu v Mikulově na zámku a řešili jsme hudbu. Bylo nám řečeno, že pustit reprodukovanou hudbu není problém, ale nezní to dobře, protože se to v sále hrozně rozlíhá. Proto tam mají živou hudbu. Sice jsme je neslyšeli hrát, ale myslím, že to nemusí být špatný... :-)
Odpovědět
A co se zkusit domluvit s nima,že by vám to zahráli.Živá hudba je živá hudba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky dobrý nápad, na to by mohli přistoupit, pokud se domluvíte dostatečně dopředu...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj damy,planuji vdavky no a chchi to met na zamku v Mikulove nemate nekdo nejaky odkaz kde co muzu zjistit neziju v ceske republice uz a a tak se snazim nektere veci zajistovat po telefonu a tak dekuji za odpoved a radu.
Odpovědět
Ahoj.Take jsme chteli na zamku v Mikulove, ale oddavaji tam jen kaydou 4. sobotu v mesici, coz nam nevyhovovalo. Jinak poplatek byl 3000-yamek + 1000 matrika + 1000 pokud nejsi z Mikulova + 500 ziva hudba....mno...jelikoz je pritel cizinec, byly by to dalsi 2000Kc ..atd..proot jsme od yamku upustili a obrad bude v obradni sini..stejne pote foceni na zamku:-) Potrebne informace ti podaji na mikulovske matrice, staci jim napsat mail, poradi Ti. Byla jsem tam minuly tyden, takze informace ode mne jsou aktualni ;-) Hodne stesti ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ahojte, jen bych ráda upřesnila aktuální info k poplatkům za svatbu na zámku v Mikulově - svatba uvnitř: 2000,-, venku 1000,- žíivá hudba stejné 500,- a toť vše. Takže žádná šílená finanční pálka a věřím, že to tam stojí za to.Tak ať se vám všem vaše svatba vydaří a aj nám držte v květnu palce ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?