Tipy na trio a kapelu na svatbu, Znojmo, 24.5.2019

Ahoj, máme svatbu 24.5.2019 v Sušce v Kravsku. Už máme DJ, ale sháníme ještě nějakou hudbu k obřadu (klavír, kytara, cello, harfa,...) a přemýšlíme taky o kapele, které by hrála před DJ. Prosím o jakékoli tipy na někoho z okolí. Moc díky, Karolína
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu doporučit například znojemskou skupinu Stone, vůbec nejsou špatní. http://www.skupina-stone.cz/
Odpovědět
@djcaesar děkuji, kouknu na ně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Kravska to mám asi jen 10km :-) a velice rád vyplním Váš prostor před DJ. Mrkněte na mé webové stránky a uvidíte. Co se týče skupiny Stone, určitě stojí za to (osobně je znám a s některými členy jsem i kdysi hrál) ale pokud je chcete jen na pár hodin, myslím že by to byla velká škoda - já bych tuto skupinu volil určitě třeba na celý večer. Je potřeba popřemýšlet i o době chystání celé kapely a místa pro ni atd.Pokud budete chtít někoho kdo nezabere tolik místa, jsem tu pro Vás 8-) Přeji hezký zbytek dne. S pozdravem FANNY
Odpovědět
Profilova fotka
@karoluska Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu pátek 24.05.2019 Vám na Vaší svatbě ve Stodole SUŠKA v Kravsku rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
@fannymusic moc díky, určitě na to koukneme! :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?