Svatební DJ Prušánky 2023

Zdravím, doporučte prosím Dj za rozumnou cenu na svatbu v Prusankách příští rok. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@viktoria_heryc Dobrý den, včera a dnes jsem Vám poslal zprávu, ale nezobrazuje se mi v odeslaných, tudíž nevím, zda-li byly vůbec odeslány. J. Nešpor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Prozradíte nám prosím termín svatby? Několik sobot mám ještě volných a rád bych Vám poslal nabídku. Děkuji
Odpovědět
@djmech dobrý den, 20.5.23 Za vaši CN předem děkuji.
Odpovědět
@jirkaitl máte sz
Odpovědět
Dobrý večer, na Váš výjimečný svatební den, oslavu, večírek, párty mohu poskytnout kompletní DJ služby dle Vašeho přání, od dojemného ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, koordinace, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, hazer, dětské disko, laser show.... NOVĚ: možnost zapůjčení VELKÉ MNOŽSTVÍ DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá). Nevtíravé a osobní jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Hudba a skladby na přání novomanželů a všech svatebčanů bez omezení po celou dobu konání akce. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webových stránek, nebo na e-mailu Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal (DJ Patzy)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?