Svatebni Dj Ostrava 9.9.2016?

Zdravím, hledám volného dj na svatbu v Ostravě dne 9.9.2016. Prosím jen MS kraj. Budu ráda za jakoukoliv nabídku - nejlépe i s cenami za cca 10 hod. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
@radushaaa Vážená nevěsto. Jsem z Českého Těšína a tudíž to mám do Ostravy kousek. Váš termín mám volný a nic tedy nebrání možné spolupráci. Více informací Vám zasílám do interní pošty...mezitím se prosím podívejte na mou prezentaci zde na Beremese.cz, hezký večer. S pozdravem Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 9.9.2016 mám volný. Klidně se ozvěte. S pozdravem Roman Pastorek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám informace do interní pošty. S pozdravem, Petr Knap KV-Production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 9.9. mám také volný. Nabídku zasílám do IP. V případě výběru kolegů J.Haláka nebo R.Pastorka však také neprohloupíte. Olda Gbelec
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?