Svatební DJ, okres Uherské Hradiště, 1.12.2018

Dobrý večer, sháníme DJ pro náš svatební den 1.12.2018 :-) Na konkrétním čase a dalších informacích by jsme se už domluvili. Předem děkujeme za nabídky. Petra a Ondřej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer ,nabídka odeslána :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stroms Milá Petro a Ondřeji, dovoluji si Vás kontaktovat také prostřednictvím soukromé pošty zde na portále s nabídkou svých služeb. Budu se těšit na případnou odpověď S hudebními pozdravy ♪♫ Svatební DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám budu na vaší svatbě k dispozici. Mrkněte na moje stránky a v případě zájmu Vám rád udělám přesnou cenovou nabídku podle požadovaných služeb. Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko MUSIC
Odpovědět
Zkuste tomase kruzelu. Co jsme vybirali v okoli Uh vysel cenove velmi dobre a super domluva a spokojenost s nim.☺
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, koukněte se na náš web, kde naleznete ukázky naší práce. Pak už stačí jen jednoduše vypsat nezávaznou poptávku s tím jaká je vaše celková představa a společně něco vymyslíme. Budu se na Vás těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?