Svatební DJ okolí Poličky na 6. 10. 2018?

Děkuji za případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Tenhle termín 6.10. mám ještě volný,nabídku Vám zasílám do interní pošty.Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Nevěsto, mou nabídku naleznete v interní poště. :-) Svatební Dj Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku posílám do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer,zasílám nabídku do interní pošty :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídka poslána do Vaší IP. Přeji zamilovaný den :-) DJ Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratuluji Vám k zasnoubení. Koukněte na náš web a profil. V případě, že Vás zaujmeme si jednoduše zadejte nezávaznou poptávku a popiště nám svou představu. Určitě společně něco vymyslíme. :-) Budu se na Vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabídka zaslána interní poštou. S přáním klidných příprav svatby Dj Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 06.10.2018 Vám na Vaší svatbě v Poličce rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?