Svatební DJ nebo kapela - 1.10.2016 - Třinec a okolí

Hledáme svatebního DJ nebo kapelu v termínu 1.10.2016 nejlépe poblíž Třince. Budeme moc rádi za nabídky.
Odpovědět
Dobrý den, nabídka v IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem Vám zaslal do interní pošty. Budu se těšit na Vaší odpověď. Pete Knap KV-Production Majitel, DJ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Doporučuji Vám tyto dj. Jaromír byl skvělý a věřím, že i ostatní jsou super. Hezkou svatbu přeji :) www.svatebnidj.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsme hudební skupina s profesionální praxi v České republice a zahraničí - hrali jsme například v Německu, Švýcarsku, Polsku, Itálii , Slovensku a jinych zemích Eu, hrajeme na akcích jako jsou - plesy, soukromé a firemní večírky, venkovní zábavy , gala večery, svatby a jine . Profesionální vybaveni a přistup je samozdřejmostí , široká oblast hudebního zaměření - pop music, disco, rock, oldies, lidovky , dance hity 2000 info o nás najdete na webových stránkách , nebo facebook - Music band Orchestra Party. Jsme z TŘINCE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Jsme hudebníci hrající pro všechny generace a akce Více na našem webu.Spozdravem-Hudba-Jan's :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nabídka odeslána už dříve do IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer,nabízím své služby.V případě zájmu volejte na mé číslo. Fajn večer Mácha ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?