Menu Forum

Svatební DJ nebo hudební doprovod na svatbu 24.8.2019

16. dub 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pandus
Registrovala se 14. dubna 2019 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Znojmo.
  • Svatba bude 24. srpna 2019
fotoportrét
fotoportrét
pandus
Registrovala se 14. dubna 2019 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Znojmo.
  • Svatba bude 24. srpna 2019
 Místo konání svatby - Rakšice u Moravského Krumlova.
14. dub v 10:12  •  Svatba bude v srpnu 2019  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
fannymusic
FANNY MUSIC
PRO

Hudba a zábava - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
fannymusic
FANNY MUSIC
PRO

Hudba a zábava - Region Znojmo
 Dobrý den, píšu Vám svoji nabídku do interní pošty emoticon

S pozdravem FANNY
14. dub v 19:10  •  www.fannymusic.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
12

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
12

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, podívejte se na naše stránky a vyplnte formulář rychlopoptávky. Vymyslíme spolu vše co se týče hudby, pomůžeme s výběrem hudby a s programem na večer. Za KV tým, Hanka
15. dub v 17:29  •  www.kv-production.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luk65
Registroval se 15. února 2008 na beremese.cz. Přidal 30 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
luk65
Registroval se 15. února 2008 na beremese.cz. Přidal 30 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Praha
 Dobrý den, podívejte na stránky hudební skupiny Fragment Band. Hudba všech žánrů a i tady v diskusích oblíbená hudební skupina na svatbu. Zadejte do vyhledávače název Fragment Band a vyjedou Vám jejich stránky. Poslechněte ukázky. Moderování svatby, vlastní hudební aparatura, vše na klíč...
16. dub ve 14:19  •  Svatba byla v dubnu 2008  •  To se mi líbí