Svatební DJ na svatbu 14.09.2019

Profilova fotka
Dobrý den, našel by se tu nějaký šikovný Dj, který by nám na naší svatbě dělal hudební doprovod? :) Svatba bude 14.09.2019 kousek od Světlé nad Sázavou. Děkuji všem za případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zmíněný termín mám volný a rád za vámi přijedu. Informace o mně najdete na mém webu, konkrétní nabídku posílám do mailu. Hezký den, Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nabídka odeslána :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer ,zaslal jsem Vám nabídku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 14.09.2019 Vám na Vaší svatbě kousek od Světlé nad Sázavou rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, podívejte se na náš web, kde naleznete spousty videoukázek naší práce včetně toho jak se měli novomanželé před Vámi. Pak už jen stačí na stránkách jednoduše vyplnit nezávaznou poptávku a společně vymyslíme to co Vám sedne. Budu se na Vás těšit,
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn den Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?