Svatební DJ na 18.9.2021 v Kácově

Profilova fotka
Zdravím 🙂 scháním kvalitního svatebního dj. Doporučíte někoho? Mám zájem o nazvučení obřadu, moderování celého dne, až po večerní zábavu. Svatba bude 18.9.21 v Kácově. Děkuji 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý večer, rád bych tímto nabídl své služby DJ po celý den, od hudby na obřad, skrze příjemné ozvučení oběda, hudby na první tance a následně párty klidně až do ranních hodin 😉 Vše záleží na individuální domluvě, moderování, karaoke apod. Veškerá hudba během celého dne na Vaše přání. K dispozici mám množství hudební a světelné techniky, určitě byste byli spokojeni. Cena je jednotná, žádné případné příplatky za hodiny navíc apod. Veškeré info na djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí se účastnit s Vámi Vašeho velkého dne. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaticha děkuji za typ 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby pro Vaši svatbu v Kácově. Mrkněte na můj web a v případě Vašeho zájmu mě kontaktujte. www.djludwa.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rad bych vám nabídl své služby. Jsem Svatební dj, Moderator a provozovatel fotobudky s okamžitým tiskem. Více informací, fotky, videa i ceny najdete na mém webu. S pozdravem Ondra Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout své služby pro Váš Velký Svatební Den a pomoci Vám realizovat Vaše přání a představy... Profesionální DJ na Vaše akce, svatby, párty a oslavy s videodiskotékou, aparaturou v bílé barvě a vlastním profesionálním fotokoutkem po dobu celé Vaší akce. - Citlivý výběr hudby ladící s tématem akce (svatba, retro, oldies, cz, pro děti…) hudba k poslechu i tanci, české i zahraniční písničky všech žánrů od 70. let přes 80, 90, 2000 až po součastnost; karaoke; tvorba playlistů dle Vás - Písničky na přání včetně přístupu k internetu - Profesionální aparatura v bílé barvě - stojany, repro, dj pult… - Mnoho světelných efektů, laserů, reflektorů, led panelů, mlhátorů, bublifuk… - Ozvučení malých i velkých prostor vevnitř i venku; možnost ozvučení obřadu - Profesionální vystupování a individuální přístup; více než 1000 odehraných akcí - Moderování celé akce včetně programu, zábavy, soutěží a hudební produkce - Osobní konzultace před akcí, doporučení vlastních zkušeností z jiných akcí - Velká videoprojekce + 2x TV – videodiskotéka + přehrání Vašich fotek, videí a prezentací - Svítící velký led nápis LOVE, různé barevné efekty nebo teplá bílá - Tanec v oblacích – nízká mlha pro první tanec novomanželů - Svítící led písmena pro tvorbu monogramů a nápisů – 2x abeceda, teplá bílá - Dekorativní svítící led láhve 30ks – teplá bílá - Svítící led závěsy 3x3m 4ks a svítící řetězy s kolíčky na fotky 5m a 10m – teplá bílá Profesionální fotokoutek s tiskem fotografií včetně velkého množství bublin s texty a vtipnými proprietami (možnost focení po celou dobu hudební produkce, možnost neomezený tisk, individualizace foto rámečku, po dohodě lze připravit bubliny na Vaše téma…)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?