Svatební DJ, který zahrá vlastní hudbu - 14.8.2021

Zdravím, chci se zeptat, zda se někdo setkal s možností, kdy si nevěsta s ženichem sestaví seznam písniček a DJ pak pouští pouze tuto hudbu, případně pokud někdo z hostů má nějaké přání mimo tento seznam, tak se ta píseň pustí a pak se vrátí zpět k danému seznamu? S přítelem jsme na hudbu dost vybíraví a nechceme, aby nám tam hrály písničky, které nemáme rádi.. Zase ale nechci někoho zaúkolovat, aby nám pouštěl písničky ze spotify :-D Je tu případně DJ, kterému by to nevadilo, má zároveň techniku pro karaoke a je k dispozici 14. 8. 2021? Děkuji za reakce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, no budete těžko hledat takového Djeje, aby vlastně dělal jen jukebox, bez možnosti vlastního celkového projevu, a přizpůsobení se vzniklé atmosféře a náladě, jestli mi rozumíte. Nemyslím to vůbec špatně , jen ale jednou jsem na toto přistoupil , a už nikdy více. Vám stačí vybrat písničky na nějaký disk, a spustit play, a doufat, že se Vám do toho po určité, čase svatební hosté nebudou míchat!!! Ale i tak Vám držím palce, aby jste takového Djeje-jukebox našli, a celá oslava se vydařila. MŠ
Odpovědět
@djmilanek děkuji za reakci, ale pustit playlist mi opravdu nestačí 🙂 máme vybranou jak pomalejší, tak rychlejší hudbu a právě chci někoho, kdo bude na atmosféru reagovat. Jsou to většinou známé písničky, zhruba 10% jsou interpreti méně známí.. Rozhodně nechci na své svatbě DJ, který to bude brát jako svojí párty, má to být přeci den těch co se budou brát a mělo by se vyhovět jejich přání a vkusu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mě každý profesionální DJ s vámi seznam skladeb předem projde a řeknete si, co ano a co ne. Podle mě by mělo být i normální, když mu pošlete, co chcete přímo zahrát a on z toho udělá playlist na celý den a upraví si to podle potřeby a nálady hostů. DJ bude vědět, kdy na které písničky je čas. Kdy se hodí spíš taneční, kdy pomalejší atd. @djmilanek podle mě to paní nemyslela tak, že mu dá seznam "tak v tomhle pořadí a takhle to chceme přesně zahrát", ale že mu dají složku s písničkami a on je bude postupně pouštět podle nálady a atmosféry. Což mi dává smysl. Je to tak? @nessimalinka
Odpovědět
@rezavaliska ano, přesně tak, děkuji za doplnění 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nessimalinka Byla jste rychlejší 😄 podle mě je vaše představa zcela normální a reálná. Já v tom nevidím problém a věřím, že takového DJ najdete.
Odpovědět
@rezavaliska doufám, že ano, už mám nějaké nabídky v inboxu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hudba která zazní na Vaši svatbě by se měla především líbit Vám a svatebním hostům. Jinak to snad na svatbě ani nejde. Tak teď zbývá už jen informace kde Svatba bude? Termín mám zatím volný. Mrkněte na můj web a v případě Vašeho zájmu mě kontaktujte. Karaoke, písničky na přání..... www.djludwa.cz :)
Odpovědět
Dobrý den, rád bych nabídl sve služby a jelikož se vždy snažím maximálně vyjít vstříc požadavkům svatebčanů, vůbec mi nedělá problém splnit veškerá Vaše přání a požadavky, jak ty, které uvádíte, tak i jiné. Celkový playlist je možné sestavit jen dle Vašeho přání a samozřejmě kdykoliv zahrát cokoliv dle přání. Karaoke je také možné z mé strany zajistit. Má světelná a hudební technika je Vám zcela k dispozici, stejně tak rozsah mých služeb - vše záleží na individuální domluvě. Více info na djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí se účastnit Vašeho dne. Neváhejte mě kontaktovat. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
@rezavaliska Tak pak se omlouvám, to jsem skutečně špatně pochopil. Pak to jak to říkáte a nevěsta požaduje dává smysl. Ze složky s vybranými písničkami nabídnout lidem tu, která se nejvíce hodí, to je jasný. To ale správný Dj dělá automaticky. Já v podstatě nehraji podle sebe vůbec, ale hraji to co se hodí podle reakcí svatebčanů. Tak to jsme si opravdu nerozumněli, teď je to jasné, a ještě jednou se omlouvám za mylné pochopení požadavku. Hezký den. MŠ
Odpovědět
Profilova fotka
@nessimalinka Tímto se Vám omlouvám, to jsem skutečně špatně pochopil, Váš požadavek. To ale správný Dj dělá automaticky. Já v podstatě nehraji podle sebe vůbec, ale hraji to co se hodí podle reakcí svatebčanů. Jen Vy si dodáte všechny písničky které chcete aby zazněly, a z těch Dj bude vybírat. Tak to jsme si opravdu nerozumněli, teď je to jasné, a ještě jednou se omlouvám za mylné pochopení požadavku. Hezký den. MŠ
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, aby mělo smysl se o tom nějak rozumně bavit, bylo by super kromě termínu uvést taky lokalitu.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?